Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I love this game..

shapshal

Öne çıkan mesajlar

Smaçlar,bloklar,son saniye şutları,heyecanı için seviyorum.Bir de bizimkiler izlemeyi seviyorm.[signature][hline]16 Şubat =======>
babam : "Şu kuşları örteyim bi.Ama erken galiba sat kaç ?"
Ben : 18:32
babam : Aaa erkenmiş daha ben 10 zannediyordum zaten kuşlar da şaşırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

genelde ii oyuncularin oynadigi maçlari daha bi zevkle izliyorum..çünkü her an bi alley-op ya da bi smzç olabiliyo...
özelliklede vince carter..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

nie seviyosun diyince nba yi?şöyle bi bakarım ben sorana.swonra başlarım:adamlar basket oynuyolar yani oynanması gerektiği gibi zevkli başarılı vs..bi kere izlwerken ooooooooo waaaay şuna bak bee sözcüklerini çok kullanıyorum demek ki bi show var.sevgi var sıcaklık var.eğlence en üst seviyede...daa ne diyim?[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

because of king james and t-mac[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
ginobili

ayrıca oynadıımda en çok zevk alıp hırs yaptıım spor.[signature][hline] " we have no great war, or great depression. our great war is a spiritual war. our great depression is our lives. we've all been raised by television to believe that one day we'll all be millionaires and movie gods and rock stars -- but we won't. and we're learning slowly that fact. and we're very, very pissed off. "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...