Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Genel] Top 5 FPS

quakem

Öne çıkan mesajlar

en iyi 5 fps.neleri secerdiniz

--
Şöyle bir şey düşündüm arkadaşlar, seçtiğiniz oyunlara sırasına göre 5-4-3-2-1 puan verelim ve sıralama yapalım. Her halde ay yörüngesinde tatil yapan quakem kızmazdı bana edit için, burada olsaydı heh.
/Silphatos
--

SIRALAMA

1. Half-Life [33]
2. Call of Duty [25]
3. Half-Life 2 [23]
4. Duke Nukem 3D [17]
5. Far Cry, Quake I [13]
6. Unreal Tournament [10]
7. Return to Castle Wolfenstein [9]
8. Medal of Honor, Deus Ex, Undying [7]
9. Doom III, Shadow Warrior, F.E.A.R, Wolfenstein 3D, Quake II [5]
10. Jedi Knight: Jedi Outcast, Blood [4]
11. Battlefield 1942, SW: Republic Commando, Doom II [3]
12. Halo, Brothers in Arms, Day of Defeat, Rise of Triad, Unreal [2]
13. Postal, Redneck Rampage, Turok, Unreal Tournament 2004 [1]

[Bu mesaj Silphatos tarafından 18 Haziran 2005 00:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1-cod
2-moh
3-bf
4-dod
5-hl2

ww2 fpsleri nin benim için yeri ayrıdır cod ve moh hastasıyım.hala netten surekli bf oynamaktayım.dod çok oynamak isterdim ama içimdeki dod aşkını bitirdiler çk severdim cidden.ama harcandı

[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"

[Bu mesaj Diablo tarafından 01 Haziran 2005 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla alternatif de yok aslında.oyun çok ama sadece bilindik bi kaç seri kalıcı oyunlarla karşımıza geliyor.

counter strike ın yazılmamasına şaştım bu arada
oyun mu mod mu ? oyun abi.modtan oyun ama oyun yani.yaşam biçimi olmuş onu kabul etmişiz, moda oyun demek mi koyuyor hehe.[signature][hline][i]Herif kaynak gözlüğüyle dolaşıyo, ona ışın kılıcı kor mu...
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın bence yazılmalıydı, listemin 5. sırasını far cry yerine cdye veriyorum. Ama bir de şu var vaktinde çok eğlendikm sevdim ama şimdi hayata oynamam. Ne ben o zaman ki aktiftabletim ne cs o zamn ki cs. Anlatabiliyor muyum?[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
O shadow warrior ne güzel oyundu yav, 3d realms'in duke dışında yaptığı en güzel şey (zaten başka oyunu var mıydı ehea). Olsa da katanamızla çeşit çeşit nincaaa kessek, ardından da uzimizle tarasak.

Hmm aklımda güzel bir fikir var konu için.
[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 17 Haziran 2005 23:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

quake 3 bence hala efsanevi bir oyun[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...