Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

100 yılın 11'i

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

evet Beşiktaş'ın Sitesi'nde yapılan ankette 100 yılın 11 ini seçiliyor.

buradaki Beşiktaşlılarda katılsın verdiğim linkte herşey yazıyor :)

benim kadro şöyle(tabi eskileri sadece kitaplardan bildiğimnde daha çok son yıllardan bir kadro bu :) )

ehueh babam bi göz attı değiştirdi biraz eskilerden yollicamı onları da yazayım :)

1.Necmi Mutlu (Benim adayım Oscar Cordoba idi)
2.Rıza Çalımbay
3.Zekeriya Alp (3 numaram boştu zaten adaylardan hiçbirini pek iyi bilmiyordum :) )
4.Gökhan Keskin
5.Guiaro Ronaldo
6.Sanlı Sarıalioğlu (benim aday Alan Walsch)
7.Metin Tekin
8.Mehmet Özdilek
9.Ali Gültiken
10.Sergen Yalçın
11. Feyyaz Uçar

ehe koskoca kadroda tek yabancı Ronaldo :) koçum benim çok seviyorum zaten :) benim kadroda 3 yabancı vardı nese türk olsun :)

sizin de kadrolarınızı bekliyorum

her mevki için 10 aday şunlar:

Kaleciler: Sadri Usuoğlu, Ethem Karpat, Varol Ürkmez, Necmi Mutlu, Özcan Arkoç, Sabri Dino, Rasim Kara, Zafer Öğer, Adem İbrahimoğlu, Oscar Cordoba

2 Numaralar: Hristo Kostanda, Kamil Üzülme, Bahaettin Baydar, Erkan Yanardağ, Ahmet Börtücene, Süleyman Oktay, Rıza Çalımbay, Recep Çetin, Fani Madida, Ali Eren Beşerler

3 Numaralar: Nuri Sangar, Fevzi Uman, Vedii Tosuncuk, Ahmet Berman, Münir Altay, Fehmi Sağınoğlu, Zekeriya Alp, Kadir Akbulut, Mutlu Topçu, Ahmet Yıldırım

4 Numaralar: Çaçi Tanaş, Eşref Özmenç, Gürcan Berk, Mustafa Ertan, Tuncay Demirtaş, Sami Şenol, Vedat Okyar, Niko Kovi, Gökhan Keskin, Antonio Zago

5 Numaralar: Hüsnü Sağman, Hasan Polat, Ali İhsan Karayiğit, Sabahattin Kuruoğlu, Süreyya Özkefe, Samet Aybaba, Mehmet Ekşi, Ulvi Güveneoğlu, Alpay Özalan, Guiaro Ronaldo

6 Numaralar: Refik Osman Top, Hüseyin Saygun, Faruk Sanak, Nusret Ülük, Kaya Köstepen, Sanlı Sarıalioğlu, Serdar Bali, C. Şekerbegoviç, Alan Walsh, İbrahim Üzülmez

7 Numaralar: Hayati Ozgan, Sabri Gençsoy, Vecdi Çapa, Süleyman Seba, Metin Erman, Ahmet Özacar, Arif Özataç, Necdet Ergün, Metin Tekin, Nihat Kahveci

8 Numaralar: Hakkı Yeten, Recep Adanır, Nazmi Bilge, Suat Mamat, Ziya Doğan, Mehmet Özdilek, Turan Uzun, Ertuğrul Sağlam, Tayfur Havutçu, Yasin Sülün

9 Numaralar: Kemal Gülçelik, Şevket Yorulmaz, Bülent Esel, Şenol Birol, Güven Önüt, Bora Öztürk, Ali Gültiken, Leslie Ferdinand, Oktay Derelioğlu, İlhan Mansız

10 Numaralar: Şeref Görkey, Fahrettin Cansever, Birol Pekel, Yusuf Tunaoğlu, Ervin Kuzman, Sinan Engin, Fikret Demirer, Zeki Önatlı, Sergen Yalçın, Tümer Metin

11 Numaralar: Eşref Bilgiç, Şükrü Gülesin, Coşkun Taş, Faruk Karadoğan, Ahmet Şahin, Sava Paunoviç, Feyyaz Uçar, Mirsad Kovaçeviç, Daniel Amokachi, Ahmet Dursun
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş tarihinin en iyi forveti en iyi oyuncusu
Hakkı Yeten'dir bunu her yerde yazmaz ama çoğu kişi öle bilir..

ayrıca en ii dönemlerinde bjk nin les ferdinand ın katkısı yadsınamaz[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...

[Bu mesaj BiTcH_oFBaT tarafından 21 May 2003 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1- Oscar Cordoba
2- Rıza Çalımbay
3- Mutlu Topçu (favorimdi hep, uzun taç atışları rulz :))
4- Vedat Okyar
5- Guiaro Ronaldo
6- Sanlı Sarıalioğlu
7- Metin Tekin (ileride nihat olur)
8- Mehmet Özdilek
9- Ali Gültiken
10- Sergen Yalçın
11- Feyyaz Uçar[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

Ağırlık 3 sene üstüste şampiyon olan kadroda olmak üzere

1-Sabri Dino
2-Rıza Çalımbay(attığı yere bakmadan orta yapardı :))
3-Kadir Akbulut
4-Gökhan Keskin
5-Alpay Özalan
6-Refik Osman Top
7-Metin Tekin
8-Mehmet Özdilek
9-Ali Gültiken
10-Sergen Yalçın
11-Feyyaz Uçar[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...