Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IP sorunu en az ceken class hangisi??

VooDOOMaker

Öne çıkan mesajlar

ip sorunu cekmeyen class yok bu senin ne kadar acgozlu olduguna yada ne kadar pinti olduguna gore deisiyo mesela ben
70. level a kadar hic ip ayiramadim bi koseye ama ne zaman ki borglara gidip 16 saatte 105. level oldum o zaman bolbol ip im oldu cunku ip harcayacak vaktim olmuydu :P

ama sen sen ol her lvl da minimum 500 ile 1000 ip ni akla o biriksin orada isine yaramadigini farkettigin skillere reseti basmaya cekinme

ulan bak simdi MA yarattim yine ip biriktiremiom :([signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

Her profession IP biriktirebiliyor fakat lvl 150den önce zor zaten oraya kadar önce Over Equip etmek için uğraşın boşverin Ip saklamayı. Ben en son ayrıldığımda yaklaşık 300k Ip duruyordu bir sürü diğer skilli maxlamış olmama rağmen[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Adam bulmuşken sorayım bare:) Clan olmayı seçtim athens şehrinde dolaşıuyorum 3-5 tane görev yaptım 4 tane token ım oldu.10k da para yaptımda adam gibi silahlar 30k 50 zırhlar desen onlarda öle.. Hala oyunun başındaki solar assault rifle ı kullanıyorum.Bi kere upgrade etmiştim tutorial zone da onu o kadar.. Nasıl para kazancam yaw ben :) millete bakıyorum milyonlara item satıyor :D nasıl olcak bu iş.. En azından 10k 20k kazanmanın kolay bi yolu war mı? Görevler az para veriyor hep..[signature][hline]www.forumum.org
Sosyal ağlarda paylaş

simdi soleki...reset point i title lvl aldikca kazaniosun lvl 20-50-100-150-190-205 inci lvl da title gelio her title da belli bi reset point gelio kac tane hatirlamiom

Isin para kismina gelince...

orasi biraz karisik eger froobsan bisi diemeyecem ben froobken 50k ya uber para diodum shadowlands de poh gibi para yapion 1 saat ingot farmlayip 10m flan yaptigim oluyo *eehhm lvl 204 keeperla tabe :P * ama froobken sana verebilecegim tavsiye yanina 1-2 fazladan backpack al ne bulursan lootla sat en dandiginden olsa bile gercekten cok zor dusuk lvllarda para yapmak frooblar icin :( aaaah aaah lan kiz tchianki hatirlarmisin manda die bi hatun sana zamaninda 5m credi vermisti bizde oha paraya bak demistik peeeeh o zamanlar saf noobduk bi pohtan caktigimiz yoktu bak gun geldi GA4 bulup zengin olduk cebimizde 200m para ile gezdik kariya kiza harcadik yine culsuz kaldik :([signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

Sattığım eşyları aşırı derecede ucuza gidiyor.max 200 crediye falan alıyor shoplar. 5k ya bi tane silah almıştım maalesef silahın hızına bakmamışım aşırı derecede yavas bi silahmış geri satayım dedim 200 credi gibi çok düşük bi fiyata gitti.. Valla nasıl olcak bu işte bilmiyorum..En iyi para yine görevlere gittiğinde öldürdüğün adamlardan çıkıyor. max 300 çıktı onlardanda adam benden 5 lvl üstündü:D[signature][hline]www.forumum.org
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...