Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hem Yüksek Damage ve Tank görevi

Dale

Öne çıkan mesajlar

Tank:HP ve Armor
Damage:mage..
Tank:Orc destroyer veya Dwarf
Damage:Spellhowler veya Spellsinger
Buna bakarsan olmuyor demi :)

Damage o kadar çok değişirki nasıl anlatsam sana,tatoo yaptırırsın damage in abarır.amorunda aynı şekilde değişir +enchant basarsın itemlerin artılı olur. sen sanırım hem damage versin hemde tank olsun kolay ölmesin diorsun..valla öle bir ırk class yok onu baştan söliim. önce warior mu mage mi olucan onu seç,daha sonra sor.ben sana yardım ediim
Magelerde en yuksek damage int`i en yuksek olan ırk darkelftir : spellhowler...Elfspellsinger ise daha az damage atar ama casting speed i darkelfe göre daha yuksektir.böylece büyüleri daha önce çıkar ve karşıdakinin cast ettiği büyüyü bozabilir
wariorlar ise anlatmakla bitmes..sen wariormu istiosun mage mi onu bi yaz buraya .
[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
------------------------------------------
Offical - Lineage2 Nosles lvl63 spellsinger
bfd.icn.lt - Lineage2 Carunce lvl60 Treasurehunter and Rise!

[Bu mesaj AgenTSmitH tarafından 10 Haziran 2005 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Damage: Daggerlar (human ve darkelf)
HP:Oc destroyer-Human Darkavanger-dwarf bountyhunter

Bi zahmet lin.warcry dan classhp/mp stats kısmına bakıver[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
bfd.icn.lt - Lineage2 Carunce lvl60 Treasurehunter and Rise!

[Bu mesaj AgenTSmitH tarafından 10 Haziran 2005 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

konunun içerisindeyken

ayrı ırklar fakat aynı classlar seçtigimizde aralarında çok fazla fark oluyor mu yoksa fark edilmeyecek derecede mi?

mesela DarkElf'ler assassinlik konusunda senaryoya göre daha yatkın

fakat ben normal elf'ten daggercı olmak istesem arada çok fark olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

abi aslinda ben de AW yim son 1 aydir tanklik yapiyorum kucuk parttilerde. özellkle C3 te yesil moblarda xp kaybi olmuyo ya, onlara karşı çok başarılı oluyor.
yesillerin accuracy'si ne gore senin evasionun zaten baya bi yuksek oluyo, dolayisiyla cok iskaliyolar.
özellkle full-buffluysan (vampiric rage mutlaka olmalı), heal'e bilem ihtiyacim olmuyo. Tabi bu dediğim SS li partiler icin.
Bi tane AW+bir SE buffer+BD mukemmel uc'lu. Enchanted valeye gidiyon abi, XP ye xp demiyon :) lvl50-55 arasi saatte %10-18 arasi XP yapiyon, dusen para da harcadigin SS leri karsiliyo hatta biraz geciyo. Droplar da yaninda kar kaliyo :P[signature][hline]Idaho (AW), Teon
Sosyal ağlarda paylaş

vaay, sen de giriyomuydun buraya yaw :P
bilsem ona göre konuşurdum :)
kabul et, sen EV deki olaan üstü durumlar için iyisin. Normalde orda grup mob yok ya.
Ama o gün harbiden günün kahramaniydin. Hayatimizi sana borçluyuz :)
neyse aksama gorusuruz...[signature][hline]Idaho (AW), Teon
Sosyal ağlarda paylaş

Teonda başla tabiki.. Neden diycek olursan..

1-)Item sıkıntın olmaz.
2-)Level 4 bir Türk claninda olucanki, (Level 5 icin gerekli sp hazir allylarimizla ayni vakti bekliyoruz görev icin.)
3-)Manor reset saati teonda 9 digerlerinde sabaha doğru bir saat..
4-)Kale savaşlari Teonda 9 da diger serverlarda sabaha doğru.
5-)Ping timelar benim icin diger serverlardan en az 40ms az. Teonda 153ms ile oynuyorum mesela. Bartzda 235.

Genede aklini celmek gibi olmasin sen bilirsin ama 9 server icinde Tek TEON avrupa serveri olmakta.[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Seker BH of Teon
Exodiac Screamer (Jedi olcak) (Swg Corbantis)
Deathtone (67. Level Assassin)(Knight Online) Emekli...
msn: [email protected]
Life down there is just a strange illusion...
Sosyal ağlarda paylaş

yok arkadasim olmaz boyle , bi zamanlar KAIN de bi suru oynayan turk vardi,oraya gectim,smdi kimse kalmadi :))
simdi ben KAın ı briakip TEON a gelsem ordakiler de oyunu birakmis olur kesin ^^
zannedersem bende bi sorun var :))
bu oyun beni sevmedi :P Zaten 3 gun once öldüm ve doom plate gitti :)) hala acim dinmedi ^^[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi( oldu bile :)lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

benimde ds+11 patladi. cok acidi..

Ceske su karakterini Teon a alabilsek köpeköldüren.[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Seker BH of Teon
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk gecmis olsun,valla kain de bi lvl 54 prophet yaptik,benim mazut lvl 58 idi de lvl oldu castle siege de :))
burayi biraz zor birakirim,ama soyle turklerle bi party yapmak super olurdu ^^ burda 2 -3 arkadas turk kaldik, bi kac kisi daha var ama arkadaslar benle guzel munasebetlere girdiler ignore listelerimdeyim adamlarin ^^
herkesle aram iyidir mobile seller diye bilirler beni ^^ adamlarin ayaklarina goturuyom ss/bsps leri :)) sinirsiz hizmet yani ^^[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
Sosyal ağlarda paylaş

walla burda olsan kutsal adam ilan ederiz seni o kadar diyim. Gunluk SS e verdiğim para minimum 1m[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Seker BH of Teon
Sosyal ağlarda paylaş

aga gaza getirme beni bak ^^
zaten su an oyle takiliyorum,armor falan yok,gelirim baslarim ^^
ss e verdigin para 1 mil ha oh oh desene orda olsam en az 100k kar senden kazancam ^^

buarada sizin serverde metarials fiyatlari nasil?
mesela KAIN de coarse bne powder 12-13k ,
steel 5-6k oldu
sizde boyle ucuk mu fiyatlar?
c3 den sonra deli gibi uctu fiyatlar ve hala alan insanlar ben anlamiyorum bu insanlari :))[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende gaza gelmek istemiyorum benim lvl63 e 450$ trink sayan var.sat diyo şeytan başla teonda ama malesef artık iş zamanı hayat hep oyun deil..kimbilir belki başka bir oyunda beraber olurus :D[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...