Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

battle priest yapmak istiyorum yardımmm

darkmajesty

Öne çıkan mesajlar

beyler tam bi karmasa içinde yim battle priest istiyorum ama bütün priest itemları int istiyo full herseyi str verceme göre nasıl silah ve zırhlar bulabilirim veya su goblin armor dedikleri seyi ben giyebilirmiyim giyebilirsem nasıl bulabilirim bi de skilllerimi neye vereyim aura heal yada holly kafama yatan holy ve aura ama partylerde falan aura heal istiyolar galiba acaba aura +heal basıp sonra skıleri 0 lasammı bi de daha l 15 im bana nası silah veya upgarade ler önerirsiniz galiba baslarda kullanacağım silahlar cok sınırlı en dandik zırh ve silahları alıp upgrade mi etsem bi de bu upgrade scrollarının satıldığı yerin tam yerini söylerseniz cok sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

Bp diyosan şöyle yapıcaksın;

Başta 36 ya kadar heala verip 920lik healı aç, ondan sonra full talismana ver (humanlarda ne oluyor bilmiyorum). 920 healı açman aposlara girmene yardımcı olur ama çok istiyosan buffer/healer ol lvl 62de reskill yaparsın. hatta daha güzel bişey söyliim buffer/healer ol full str ye ver hemde solo yapabilirsin lvl 50+ lerde. lvl 62den önce sword kullanamazsın , priestlarda club dışındaki silahlar %60 daha az ap veriyor onun için mp absorblu large breaker +6+7 fln bul kendine. armor olarak lvl 1 gob yada lvl 1 hp armor tavsiye ederim. lvl1 hp armoruda proconsula gidip cus ve 1000 gold vericeksin oda sana +4/6 lı lvl1 armor verir. hplisinden yapana kadar denersin sonra gidip anvilde nusla +6 yada istiyosan +7 zorlarsın. ama en başlarda gob giy çünkü hp fazla arttırmıyo lvl50 lere kadar.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

sabredip lvl 59,80 yada 61,80 de reskill restat yapman ve mümkünse paladin olduktan sonra bp olman hayrına olucaktır, ayrıca gerçek anlımıyla tüm yeteneğinle savaşmak için debuff/heal olman bufflar ve swf için power up itemleri kullanman ve bir adet mirage sword edinmen yararına olucaktır.

str yerine hp itemleri kullanman hayatta kalman açısından çok faideli olucaktır:)[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür
Sosyal ağlarda paylaş

sen şimdilik buff+heal git , statlarinide int ağırlı ver,normal priestin kullanabileeği en iyi itemları kullanmaya bak şimdilik...
59.9 veya 61.9 da reskill ve restat yapacaksın,o zaman kadar dediğimi yap en iyisi böyle çünkü,str de olabilirsin istersen ama
abuk subuk yerlerde abuk subuk partiler yüzünden abuk subuk yaratıklara ölme ihtimalin var...girdiğin partiler de gereksiz yere exp kaybetmek istemiyorsan kesinlikle int priest ol.Hem mana
avantajında olur....Str'nin avantajı ise bazı durumlar da ,mesela parti bulamadığında tek başına yaratık kasabilirsin
(Cz de Deru,Esland da DTS gibi) ama her zaman için parti daha iyi , sen dediğim gibi int git şimdilik.....en azından lvl 54 e kadar fln...reskill-restat olayına gelince ona sen karar vereceksin,1vs1 de en etkili olan buff+ac scrollu kullanan,
holy+heal priestlerdir...str olayına gelince , full str yapıp itemlerini hp agırlıklı yapan da var,statlerini bir kısmını hp ye verip itemlerini str agırlıklı yapan da var,yani herkes birbirinden farklı yapıyor,o konuda da tercik senin.Ama elbise konusunda benim tercihim :+6 dagger def. priest cap, talia skin (pauldron) , diğer parcalar ise hp bonus fabric pants,priest gloves ve priest shoes...

[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!

[Bu mesaj megakill tarafından 15 Haziran 2005 19:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim fikrim şu
not : tüm fikirler arasından istediğini seçersin burada sadece fikir veriyorum

1 ) öncelikle dişi char
2 ) ilk 10 stat point str ye
3 ) ondan sonra aldığın tüm statlar str ye
4 ) goblin pad goblin paldron dagger defense helmet , 20 spear defense bot ,20 spear defense gaunlet jewelery hp ağırlıklı bulabilirsen ileride iron belt iron necklace ring of coruge
9 hp küpeler ( bunlar pvp için )
5 ) lvl kasarken party deki buffer a göre hp yada str armor ve jewelery
6 ) lvl kasmak için en iyisi buff/heal /malice ilk malice açılacak
7 ) holly heal olabilirsin ama ilk 960 heal i açmalısın bencede apos ve deruda healer ve malice er olarak çalışırsın
8 ) eğer oyunda çevren varsa seni kastıracak normal priest ve buff/ heal git hem zor ölürsün hemde en aranan adam olursun
9 ) normal priest için hedefin 170 int 100 str ( chitin giymel için ) yani 70 int 50 str ile başladığın için 2 int 1 str vererek lvl 47-48 civarı bubu giyersin sonra gelen statları int veya hp ye vermek sana kalmış paşa gönlün bilir daha çok max mana için int daha çok can için hp verirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin degisik bir taktigi var sonucta. Ama restat a hiç gerek yok bence. Hepsini str ver, bunun tek olumsuz noktasi manan az kalir o kadar. 60'a kadar cz ve savaslara gitmeyeceksin zaten. Su an senin için en mantiklisi bana göre ;

-Holy 'e 3 point ver, malice yi aç.
-960 Heal i açacak kadar point ver.
-Gerisini hepsini aura ya vereceksin, artik heal a vermeyeceksin.
-Reskill ' in 60 da 30m tutacak zaten, restat için de para vermene hiç gerek yok. Onlarin hepsini str ye ver. (Tabii bayan karakter ise, bayan karakter olmak zorunda bir battle priest. Bir point bile int e vermek mantiksiz, sen bi anlamda papersin.)

Bu sekilde healer olarak apos ve derularda level atlarsin, 62 de de zaten leveli birakip sadece savas cz kasarsin.
Sosyal ağlarda paylaş

tercih senim , arkadaşların dediği gibi str de gidebilirsin ama defansın düşük olacağı için ,dediğim gibi saçma sapan yerlerde saçma partiler yüzünden saçma sapan ölüp expi kaybetme ve mana yüzünden biraz fakir kalma gibi özelliklerin var...ama int verip chitinleri giydikten sonra ölmen oldukça zor..ayrıca int priest ile lvl 60 olmadan da arka planda np de yapabilirsin ,ama str priest ile bu gerçekten zor çünkü ,Bp oldugunu gören direk sana girecektir muhtemelen...60-62 olmadan sana dalana iyi bir atack karsılığı veremeyeceğinden dolayı da yatarsın büyük ihtimalle...
Sen gel benim dediğimi yap bak pişman olmayacakın :)
59.9 veya 61.9 a kadar buff+heal ve int ağırlı priest git,çok fazla actionu yoktur ve sıkılabilirsinde belki ama nasıl olsa expi kasacağın için daha dayanıklı ve mana açısından daha rahat edersin...sonra reskill+restat yaparsın....[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaRkNeSs, 16 Haziran 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
Benimde bir sorum olacak;
Buffer yapmak istiyorum. Skill pointlerimi neye vermeliyim?

ciddimi soruon :-?[signature][hline]Nick : Lively
Class : Priest (Paladin)
Clan : The_Others
Allies : The_Others² & The_Hunos
Np : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ha öyle sorarsan tamam.. Ama Buffer yapmak için hangi skillere vermeliyim biraz garip bi soru geldi :D

Cz'de PK partilerine katılmayacaksan ilelebet Aura/Heal takıl...[signature][hline]Nick : Lively
Class : Priest (Paladin)
Clan : The_Others
Allies : The_Others² & The_Hunos
Np : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

varya bu tur topic gormekten bunaltı geldi artık paiticiğe girip sole bi stres atıyım diyorum ama hep aynı seyler Fatih Karaca dan rica ediyorum su classlar hakkında bi yazı yazıp yukarı bi yere locklasın mrk eden arklarımızda ordan baksın bence bole bisi olursa cok daha iyi olur[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...