[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
[ DIVI ] - Divide Et Imperaa | GH - Gunnar's Hold
Gönderen Kisi:: yazuach

www.diviteam.com

[ DIVI ] - Divide Et Imperaa guildi online süresi yüksek, yaş ortalaması 25 in üstünde olan, birlikte oynamaktan keyif alan ve ortak hayale - amaca sahip takım arkadaşları tarafından kurulmuş bir topluluktur.

Çekirdek kadromuz; Uzun süre boyunca deneyimli guildlerde yer almış ve Small Scale Groups - GvG - sPvP konularında hatrı sayılır tecrübeler kazanmış kişilerden oluşmaktadır.

DIVI olarak, WvW'yi odak noktamız belirlemiş bulunmaktayız. Bir kaç ay içerisinde gelmesi muhtemel ek paket ile genişleyecek (değişecek) oyun içeriği de(GvG - Stronghold) hedeflerimiz arasındadır.

Önyargıları, egoist ve bencil yaklaşımları bünyesinde barındırmayan bu ekibin tek amacı, başarılı ve uzun soluklu bir Türk guildi kurmak ve organize etmektir. Kadromuzun tecrübe etmiş olduğu en önemli şey başarının; takım sinerjisi-birlikteliği ile doğru orantılı olduğudur. Bu nedenle "takım" bizler için herşey demektir.

Üye alımı mülakat yöntemi ile yapılacak olup, bu mülakat guilde katılmak isteyen arkadaşlarımızla TeamSpeak kanalımızda karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleştirilecektir. İki tarafta memnun olduğu vakit üye adayımız için iki haftalık deneme süresi başlayacaktır. İki haftanın sonunda takımın bir parçası olmamakta ısrar edenler ile yollarımız ayrılacaktır.

Bu deneme süresinde esas olan kişinin üstün oyun kabiliyetinden çok birlikte yürüdüğü takım arkadaşları ile olan uyumu, online olma süresi ve tabiki kendisini ne derece takımın parçası olarak gördüğü ile ilgili olacaktır.

Bizler için önemli olan;

Kişinin kendisine saygı duyması, muhattabının yaşı ne olursa olsun onada en az kendine duyduğu kadar saygı duymasıdır. Online süreniz yüksekse ve bizler gibi WvW ile yatıp kalkıyorsanız tecrübeli olup olmamanızın önemi yok. Birlikte oynadıkça gelişeceğimizden emin olabilirsiniz.

Guildimizin işleyiş şekli ve disiplin anlayışına gelecek olursak;

• Üyelerimizin raid günlerine (online ise)katılımı beklenmektedir.
• Represent etmek zorunludur.
• Raidlere guild tarafından belirlenmiş olan buildler ile katılmak zorunludur.

Katılacak kişilerin kendilerine main ve secondary olmak üzere iki class seçme zorunluluğu bulunmaktadır. Üyelerimizin raidlere main classları ile katılımları beklenmektedir.

İsteyen arkadaşlarımız Gunnar's Hold Community Resmi Teamspeak sunucusunda bulunan guildimiz ismine ait odamıza (DIVI - Divide Et Imperaa) ziyarette bulunabilir. Sormak istediğiniz bütün sorulara içtenlikle cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Teamspeak dışında oyun içi iletişime geçmek isteyenler içinse hesap isimlerimiz;

Mert - danielamokachi.3978
Murat - Arch Enemy.8062
Soner - deadlypoi.1528

www.diviteam.com

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum