[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Expansion HYPE : Guild Wars 2: Heart of Thorns
Gönderen Kisi:: yazuachAlinti

HYPE çeşmesini açabilirsiniz sevgili arkadaşlar, çünkü büyük bir şey geliyor.

Kısa bir süre önce 23-25 Ocak tarihlerinde PAX South fuarında büyük bir duyuru yapılacağı biliniyordu. İlgili haber burada.

Bu basın toplantısının ismi "Guild Wars 2: Beyond the Point of No Return" diye duyuruldu. Uzun süredir beraber ortalıkta gözükmeyen ağır toplar Mike O’Brien ve Colin Johanson bu toplantıda duyurular yapacak ve "bir MMO'nun nasıl evrenini genişletebileceği konusunda yeni bir yaklaşım kuracakları" konusu gündemdeydi. "Living World sadece bir başlangıçtı" denmişti.

Bunun ardında forumlarda ve birçok fan sitesinde sonu gelmeyen spekülasyonlar döndü, yazılar yazıldı, yorumların arkası gelmedi. Son olarak NCSoft'un bugün yeni bir marka tescil etmesi ile bu hype ayyuka ulaştı: "Heart of Thorns"

Şu linkten marka sicil kaydı ile ilgili resimlere ve draft yeni marka logosuna ulaşabilirsiniz.Heyecan dorukta, bekliyoruz.

Konunun ana linki : [www.guildwars2tr.com]

Zaten hem Mike hemde Colin'in Pax'da bulunacağı öğrenildiğinden beri heryerde expansion duyurulacağı konuşuluyordu. Buda üstüne tuz biber ekmiş oldu. Şimdiden mmorpg.comda filan hype train başladı. Hayırlısı. İnşallah Guild Wars'un expansionlarını aratmaz...

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum