[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Sims 2: BBG Paticik Evi
Gönderen Kisi:: AzmodaiPaticik Evi İçin Hazırlık

Evet arkadaşlar, bir yandan devam eden dwarf fortress oyunumuz var bir yandan da yeni başlayacak olan Paticik BBG Sims evimiz var. Dünyanın en çok satan oyunu Sims 2, çıkalı 3 yıl olmasına ragmen halen satılıyor ve eklenti paketleri de gayet çılgın götürmekte. Böyle bir oyuna fotoroman yapmamak imkansız olurdu kanımca ve haftada bir iki kere güncellenmek üzere size bir sims 2 thread'i başlatıyorum.

Oyuna ekleyeceğım Simler siz olacaksınız, bu posttan sonra yarın akşama kadar (veya daha erken de olabilir ilgi durumuna göre) aranızdan 5 veya 6 kişi seçeceğim ve sizleri yaratacağım. Simleri aynı eve Paticik ismi altında koyacağım. Herkez yaşlanınca veya işler sıkıcı olmaya başlayınca da bitecek bu albüm ve talep olursa ikincisiyle devam edeceğiz.

Başvurular Kapanmıştır
Şimdilik sadece Freetime eklenti paketi var, zamanla stuff falan eklerim daha çok ev eşyası kıyafet için vs. ama başlangıç için orjinal sims yeterli. Talebinize göre eklerim birşeyler.

Bu arada oyuna hiç karışmayacağım. Herşey otomatik olacak ve size her günün sonunda özet geçeceğim. Arada olay screenshot'u kaçırabilirim, ama her önemli hadiseden bahsetmeyi düşünüyorum.

Ev şehir vs. seçimini ve tiplerinizi başlamadan gösteririm. Haftasonu boş olacağımdan yarın başlamak istiyorum o yüzden çabuk başvurun tongue sticking out smiley

Table of Contents
1- Pati Ailesi

2- Pati Ailesi: Gün 1

3- Pati Ailesi: Gün 2

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum