[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Age of Conan - 2014
Gönderen Kisi:: bingildak

eyyy gidi günler heeyyyy...

ne umut ne hevesler ile age of conan almıştık zamanında.

o grafikler, o kombat mekanikleri nasıl içimizi kıpır kıpır etmişti.

ilk çıktığında classları falan çok ilgimi çekmişti. bear shaman oynadığım en eğlenceli healerlardan biriydi. melee olup da kombattan kopmadan heal edebilen nadir classlardan biriydi. yaprak effectleri, ayı effectleri falan çok güzeldi grubu sarıp sarmalayan. dungeonlarda heallemek ve tanklamaktan çok zevk almıştım ilk zamanlarında. baya da zordu fightlar komplike olmasa da.

ne kadar community konseptinde oynama fırsatım olmadıysa da (amerikadaydım o zamanlar, düzenli oynayamıyordum) eğlenceli bir deneyim olarak yer etmiş aklımda.

hatırlıyorum o zamanlar dark templarların falan bütün mekanikler bozuktu. female karakterler buglıydı. bear shaman op ötesi saçma sapan healler, yan yana 3 adam doğrardı. herhalde 2014 yılında bunları düzeltmişlerdir artık hehe.

canım sıkılana kadar 2-3 gün bakmayı planlıyorum. conqueror oynamak istemiştim çok fakat neden oynamadığımı hatırlamıyorum. sanırım mekanikleri bozuktu onlarında bir sürü revampden geçmiş olması gerek. oyunda genel olarak melee çok zevkliydi, komboyu build edip oturtmaya çalışması falan. mob keserken bile zevk alırdım. bear shamana ile saçma sapan pullar yapardım, hepsini yanyana dizince gaza gelirdim hehe.

instance instance olması dışında zonelar ve ambiyanslarda çok güzeldi diye hatırlıyorum. villalar aklımda kalmış, deli gibi resetler resetler girerdim level kasmak için. ne pvp dönerdi be oralarda.

neyse lafı uzatmaya gerek yok, eskiyi yad edecem 3-5 gün. gelmek istiyen varsa yeni karakter ile beraber yeni karakterler kasabiliriz fakat aşırı casual oynamayı planlıyorum ve büyük ihtimal çok hızlı sıkılırım/bırakırım. 20 gb download ettim diye ağlayacaklar gelmesin bir zahmet.

level kasmak çok kolaylaşmış diyorlar 1-80 birkaç gün sürmüyormuş (okuduğum kadarıyla) fakat end-game'de baya ağır bir grin söz konusuymuş. endgame kasma gibi bir düşüncem yok zaten benimde. level 80 bile görmem büyük ihtimal.

hype mype değil bu arada hype'ınızı biriktirin, nisan mayıs gibi wildstar oynarız themepark şemsiyesi altında.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum