[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Audio Book
Gönderen Kisi:: bingildak

ilk olarak evet mobil cihazlar çünkü mobil cihazdan dinlemeyen bizden değildir.

hiç audio book konseptiyle tanışmadım etmedim. cahal tier bilgimle anladığım, 1) bedava paylaşımlar var 2) stream edenler var 3) satın alıp-download sahibi olduğun türden hizmet verenler var.

en mainstream şu an audible gibi görünüyor, amazon satın almış sanırım ama 30 günlük free trial sonrasında (kredi kartı bilgilerini alarak başlatıyorlar tabii, auto trigger ile) 14.99 dolar gibi bir fiyatı var aylık. bana garip gelen tarafı sadece 1 kitap alabiliyor olman. bir kitap alıyorsun, beğenmezsen başka bir kitapla değiştiriyorsun, sanırım library e ekleyip, eğer değiştirmek istersen diğerini siliyorlar. yine de bana pahalı geldi.

business oriented şeyler okurken sıkılıp başka genreden bir şeyler okuyamayacak olmak baya sıkıntı. hani kitaplar ucuz olsa dert etmezsin de 15-35 dolar arasında hep. ses kaydının hard copy'den pahalı olması beni baya şaşırttı. audible ile ilgili baya müşteri şikayeti var ama reviewlerde hep birinci (marketing much?)

benim merak ettiğim husus bu konuda sahiplik nasıl işliyor? atıyorum sen X kişisine audio book hazırlatıyorsun narrator olarak. bunun satış hakkı sadece onlarda mı oluyor? legit bir şekilde free kitap dağıtanlar nasıl yapıyor bu işi? audible ile X free sitedeki narrator aynı mı atıyorum?

en önemlisi neler kullanıyorsunuz onu yazın inceleyelim. büyük ihtimal benim için kindle gibi olacak. yılda 3 kitap falan okuyorum hep işle alakalı okuduğum için sıkılıyorum falan ama denemekten zarar gelmez.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum