[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
android cihazlarda oynanacak oyunlar
Gönderen Kisi:: Bone

android market türkiye'de çöplük gibi, güzel oyun bulabilmek için epey uğraşmak gerekiyor.

karşılaştığım oyunlar sıkıcı oluyor. quick time events, "şu itemı satın alın", farmville benzeri facebook oyunları ve türkçe uyduruk yazılımlar çıkıyor hep.
mouse+klavye olmadan fps oynamak istemiyorum.
fruit ninja, cut the rope, angry birds gibi puzzle oyunları popüler android'te. onları da ben sevmiyorum.
bejeweled, mayın, solitaire gibi oyunlar kalıyor, cep telefonunda oynaması zevkli geliyor bana. özellikle bir yerden bir yere giderken, birşeyler beklerken, evde otururken felna güzel oluyor.

her neyse, sizin hoşunuza giden güzel oyunlar nelerdir o konuda fikrinizi alayım.

aslında bin çeşit fps, quick time events oyunları yerine adventure oyunları yapsalarmış biraz, dokunmatik cihazlar tam icon adventure'lık. şahane olurdu.

game dev story zevkli gibi sanki, hoşuma gitti. aslında dosbox indirip theme park, simcity gibi oyunları oynamayı düşünüyorum. adventure oyunları da dahil edilebilinir.
game dev story bir theme hospital değil belki ama yine de bu tip uğraşları içeren bir oyun olmasını sevdim.

roguelike zevkli olabilir dedim, ama düzgün bi roguelike göremedim. dungeons of dredmor android versiyonu olsa iyi olabilirmiş aslında.

game dev story'i oynayan varsa bir de sormuş olayım, nasıl bir taktik izlemek lazım. lisans almak zor, para biriktirmek için epey zaman geçiyor, o zamana kadar yeni konsol çıkmış oluyor. dönemin 4. popüler konsoluna oyun yapınca oyun sürekli önüme "elektrikler kesildi puanlarınızın çoğu gitti" gibi engeller koysa da, oyun haftanın en çok satılan 5. oyunu oluyor. yine de reviewerlardan çok düşük puanlar geliyor hep, onu bir türlü yükseltemedim. az staff olunca hep aynı kişiye grafikleri yaptırmak durumunda kalıyorum, sonra mırın kırın ediyor bana her defasında "of yine mi ben geliştiriyorum" diye.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum