[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Chaos Wars
Gönderen Kisi:: BeIlow

İlkinin peşinden Chaos Turk ve Pinhane destekli ikinci sunucumuzu açıyoruz. İlki hardcore bir serverdı ama bu daha rahat milletin daha seveceği bir server olarak açılacak.

Silmaril Uo bünyesinde bulunan accountları bu servera aktarma şansınız bulunmaktadır. (Itemsız olarak.)

Chaos Wars [www.chaosturk.com] ve [www.pinhane.com] destekleriyle açılan PvP ağırlıklı bir sunucudur. Chaos Wars için PvP nin dah etkili olması amacıyla sıfırdan yeni bir harita yapılmıştır. Bu dünyanın ismi Eternia'dır. Eternia bir tarafı insanlar tarafından kullanılan, diğer tarafı ise yaratıklara ait olan, ortadan geçen dağlarla ikiye ayrılan bir adadır.

Eternia'da toplamda 3 ana şehir bulunmaktadır. Bu şehirler 3 klana aittir. Bunlar : Caphernos, Monasfer ve Aspector klanlarıdır. Onun dışında minik çingene kampları, etrafta kayıp efsaneler veya kendi hallerinde yaşayan tarafsız şehirlerde bulabilirsiniz. Eternia'nın yapısı doğa ile bütünlük içindedir.

Chaos Wars sunucusu olarak oyuna ilk girdiğinizde bu 3 Klandan birini seçmeniz gerekmektedir. Bu klanlar birbirleriyle savaş içerisindedir ve hazırlanan yeni haritada tüm şehirlerin birbirine uzaklığı eşit şekilde ayarlanmıştır. Bunun nedeni ise savaşın hiç bitmesini istemememizdir.

Chaos Wars sunucusuna 4x skill seçerek başlarsınız. Bazı craft skilleri 60.0 başlarken, geriye kalan tüm skiller 100.0 başlamaktadır. Ph full olarak açıktır. Oyuncularımızın skillerle çok vakit harcamasından çok savaşla ve yeni bir dünyayı keşif etmekle vakit harcamalarını istedik.

Chaos Wars'un diğer sunuculardan farklı tutan bir diğer özelliği ise market sistemidir. Oyun içinde ayarlanan bir sistemle kestiğiniz yaratıklardan Experience Puanı kazanırsınız ve bu puanları Market sisteminde harcayarak markette bulunan eşyaları elde edebilirsiniz. Bu eşyalar aynı zamanda bağış yaparakta alınabilmektedir. Böylelikle oyunda daha uzun vakit geçiren kişilerde bu eşyalara sahip olabilirken, isteyenler bağış yaparak sahip olabilecekler.

Chaos Wars içinde özel etkinlik, raid ve questlere önem verilecektir. Farklı olan klanlar için özel raidler yapılacağı gibi, hep birlikte yapılacak questlerde olacaktır. Bunun yanında klanların kendi arasında pvp turnuvaları yapılarak seçilen iyiler klanlar arası pvp turnuvasına katılmaya hak kazanacaktır.

Chaos Wars'ın önemli bir özelliği ise servera giriş sınırı olmasıdır. Eternia dünyasında yaptığımız testler sonucunda maksimun 70 kişilik bir sınır koyduğumuzda serverda gerekli dolulukta insan bulunmaktadır. Artan taleplere göre ikinci bir dünya yaratmayı düşünmekteyiz.


Sunucu Teknik Özellikler:
İşlemci: Intel Xeon Cpu E3-1245 V2 3.40GHz 3.40GHz
Ram: 16 GB
Banwith: Sınırsız
Firewall: Yazılımsal ve Donanımsal (Sürekli aktif)
HDD: 120 GB
Sphere: 56b

Spider Nest

Quest Sistemi
Experience System

Farming


Housing

Random Binek

Pre Forge

Reg Store

Unique İtem

Yeni Bowlar

Rare Bitki

Map Of Flowers

Rukf Of Skeleton
Totems

Golden Dolphin

Broadcast

Shield of An'k

Monster Egg

Bunlar dışında bulunan basit sistemler neredeyse her serverda alışık olduğunuz bir çok dengeli sistemdir.

Eternia dünyasından bir kaç Screen Shot


Forumlar ve site yakında açılacaktır. Gelişmeler için

Facebook sayfası : [www.facebook.com]

Instagram : [instagram.com]

ve Silmaril Uo sayfasından haber alabilirsiniz : [www.silmariluo.com]

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum