[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Dio UO (IPY-vari)
Gönderen Kisi:: Artariel

Hype da hype derken aradan 4-5 sene geçtikten sonra ultimaya başladıktan kısa bir süre sonra sphere inanılmaz bıkkınlık getirdi, kubat damage'dan da baya baya bırakan oldu, ipy hype'ı da patladı

4-5 sene derken arada uo second age'de vesaire oynamıştım ama uzun süreli olmadı, t2a süper bir era ama üzerine eklenmesi gereken, eğlenceyi artırması gereken şeyler vardı, bence. IPY'de o yüzden aradığımı bulmuştum adamlar t2a üzerine UO:R'den bazı özellikler, başka eralardan gerekli özellikleri alıp sunucuya yerleştirmişti, üzerine kendi koydukları da vardı ama adamlar sürekli aç kapa yapmaktan bir bıkmadı, en son açılmadan kapandı. Adminin kafasına estiği gibi davranıp aç kapa yapması durmadan communityi bölüp durdu, şu an türlü türlü sunucuda millet.

Nebulaya topluca bir gazla başlayıp 3-4 güne sıkıldığımdan beri planlıyorum böyle bir sunucuyu, eskilerden birkaç arkadaşla konuştuk neden olmasın dedik runuo üzerinde t2a tabanlı, ipy-vari diyeyim, bir sunucu oluşturmaya başladık, baya da ilerledik aslında. Bu başlık sunucu tanıtımı değil, henüz değil. Yalnızca patide açıyorum çünkü tanıtıma başlamadan evvel çok kişiyle türlü video çekip bu şekilde tanıtmayı düşünüyorum. O yüzden bu videoların çekilmesinde, bazı şeyleri test etmede rol almak isteyen tester arıyorum, tester dediysem oturun kasın anlamında değil, az vaktinizi alacak kısa olaylar, sistem tanıtımları için videoların çekileceği vakitlerde harcayacak boş vaktiniz olursa gelin destek olun demek için açtım başlığı.

Özetle dediğim gibi, pre-aos bir sunucu, trammel kesinlikle olmayacak ama bunun dışında illa dönemine tamamen sadık kalacak diye düşünmüyoruz. yalnızca trammel rulesetinin olmadığı kesin. milletin işi okulu var, vakit ayıramıyor, yalnızca eğlenmek istiyor o yüzden karakter geliştirme babında katı kurallar yerine klasik younglık, occlo'da başlama, oranın kendine ait bir ekonomiye sahip olması, young donation boxlar (playerlar dolduracak), power hour(gerçek anlamıya, günde belli saat) tarzı şeyler düşünüyorum.

bu tarz "tester"lık yaparım, boş vakit oldukça arada uğrarım diyen varsa bekliyorum

ps: isim niye Dio derseniz, amaç şekilli cafcaflı bir isim koymak değildi, herhangi bir oyunla hikayeyle ilgisi yok, üzücü bir anısı olan bir isim sadece.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum