[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Kolonoskopi Help
Gönderen Kisi:: Lord_Argos

Yarın saat 13 - 14 arası kolonoskopi olucam, yalnız olmasammı hala çok kararsızım.

Şimdi spor bölümünde midemin şiş olduğundan bahsetmiştim bende gittim genel cerrah'a sordum o gösterdiğin yer mide değil barsak dedi sana bir kolonoskopi yazalım dedi bende hayhay dedim. Ama tabi gerçeği daha sonra öğrendim.

Herneyse devlet hastanesi olduğu için 1 ay ötesine randevu verdi bende bugün yarın alırım derken reçeteyi kaybettim, dün de ilaçları almayı unutunca bugün gidip alayım dedim.

En son dün akşam 9'da yemek yemiştim. Sabah uyandım hiçbirşey yemedim, doğru eczaneye gittim, pazar olduğu için malum açık eczane yoktu, birtane nöbetçi buldum orada da X-M 20 mg Sennozid Tablet vardı ve bir tane de lavman aldım çıktım. Sonrada markete gittim elektrolit kaybını önlemek için powerade ile hazır çorbalar aldım malum sıvı diyeti eve geldim.

Sonra eve geldim baktım herkes şurup içiyormuş, içinde de 0.5 gr sennozid var ve bunu min 2 sefer içiyor. Bende oturdum hesapladım toplam kutuda 40 adet tablet var, 20x40 = 0.8 gr eder, hemen hemen aynı işlevi görür dedim ve 40 tablet içtim.

2 Kere tuvalete çıktım ama sonuncusu fazlasıyla sıvıydı ama öyle wc'de kamp kurmadım sadece karın ağrısı yapıyor.

Şimdi akşam ve yarın sabah da bir lavman yapsam kolonoskopiye girmeme yeterli olur mu? Olmaz ise boşu boşuna acı çekmek istemiyorum. Teoride olur gibime geliyor ama pratikte olmayabilirde emin değilim.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum