[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Ekran Kartı GG?
Gönderen Kisi:: DarKRideR

Konu açmak istemedim aslında da altına yazacak bir şey bulamadım.

2 haftadır falan görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti diyip, kapatıp açıyordu kendi pc ama düzeliyordu. 4-5 gündür şu şekil olmaya başladı.

[ibb.co]

[ibb.co]

WoW'ta ilk 5 dk'dan sonra direkt gidiyor her şey, kapatıyorum bazen masaüsüt vs. her şey gidiyor pc'yi kapatıp açmam gerekiyor.

2. görseldeki gibi oldu biraz önce mesela ama sadece browserda bu seferde. PC kapatıp açmaya gerek kalmadı ama bazen o da gerekiyor. Dün komple pc'yi açtığım gibi oldu.

Önce dedim ısınıyor düzgün mü çalışmıyor, kasayı açıp bayağı temizledim. Harbi tozdan katman oluşmuş böyle süpürgenin içini temizler gibi kütleler çıktı. Temizledim vs. neyse. Yine yaptı.

Dün güvenli modda açıp, ekran kartını devre dışı bıraktım, anakartın sürücüsüyle sıkıntısız çalıştı. Ama işte anakart sürücüsü, 6 yıllık pc, 32" tv'yi monitör olarak kullanıyorum ekranı bile kaplamadı.

Bütün sürücüleri, uygulamaları silip tekrar kurdum da işte biraz önce yine yaptı. Dün geceye göre %75 oranında azaldı gerçi işte WoW'u açınca tekrar azdı.

660GTX TI benim ekran kartı, eski kasalardan zaten. Çok oyun oynadığım vs. de yok artık bi WoW, bi HOTS'da işte onlardan bile olduk. Ekran kartı değişimi mi şart yoksa başka bir yöntem var mıdır buna?

4 senedir falan da format atılmadı hiç, bi tazelesem mi acaba yazılımsal olabilir mi?

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum