[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Alien vs Predator
Gönderen Kisi:: Akuma_Blade

Tesadüfen bulduğum bu oyun Capcom'un en beğendiğim oyunu Cadillacs and Dinosaurs'u oynadığımda aldığım tadı yaşatan yegane oyun oldu bana MAME için... Oyunumuz bir beat'em up , soldan sağa önümüze geleni kah silahlı kah silahsız kuvvet olarak dağıtıyoruz.Capcom klasını konuşturmuş , sadece 3 tuşla benzeri hiçbir oyunda olmayan saldırı/kaçış manevraları organize edebiliyorsunuz.Oyunda düşmanımız Alien'ler , dünya Alien'ler tarafından ele geçirilince Predator'lar Alien'ler yokedilene kadar insanlara ateşkes ilan edip onlara katılıyor ve savaşımız da başlıyor (Not : Bu oyun Alien vs Predator'un PC için 1999'da çıkan oyunundan ve haliyle de filminden önce yapılmıştır , aklınız karışmasın)

Oyunda 2si Predator 2si insan 4 karakterimiz var.Predator'lardan birisi "Warrior" (ilk Predator filmindeki) diğeri "Hunter" (Predator 2) tipi , buna karşın karakterlerin oynayışı birbirinden farklılıklar göstermekte.Bir karakter yakından kesip biçerken diğeriyle düşmanı uzaktan uzaktan taramak istiyorsunuz ve oyun bunu size veriyor.Cadillacs and Dinosaurs'da 4. - 5. bölüme kadar çözümlenmiş bir zorluk dengesi olayı vardı hatırlarsınız , Final Fight , Punisher ve Captain Commando asla bu dengeye sahip oyunlar olmadılar.AVP şimdiye dek oynadığım bu türdeki en iyi zorluk dengesine sahip oyun.Öyle ki asla hile yapmış bir düşman tarafından jeton kaybettiğiniz hissiyatına kapılmıyorsunuz ki bu size zihinsel bir tatmin sağlıyor.

Akıcı grafikleri , süper hızlı ama kontrolün kaybedilmediği savaş sistemi ve tanıdık dostlar Alien ve Predator'ların Mustafa'vari ortamda kapışmalarını görmek paha biçilmez birşey.Kaçırmayın , oynayın , oynatın diyorum.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum