[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
merhaba, bana yardim edecek biri ariyorum..
Gönderen Kisi:: Bone

oyun içinde?

hmm rastlaşmamız zor ama Trainig groundsta dolaşıp duruyorum ben belki görürsün QAOSbringer olarak.

Ama oyunun o kadar zor yanı yok ki.
Zaten oyunun başında sana herşeyi anlatıyor (tipler, info box'lar vs).
Yine de sana işine yarayabilicek bazı şeyleri anlatıyım. Başka bir şeye ihtiyacın olursa oyun içinde görüşebiliriz istersen... (şuna bak, oyuna yeni başladık insanlara yardım eder olduk)

shift+click ile istediğin şeyin özelliklerini görebilirsin.
Mesela PC karakterin levelını, özelliklerini felan yazar.
Bankamatik gibi şeylerin üstüne tıklarsan shop veya mission yerin olup olmadığını yazar.

Yaratıklara saldırmak için yaratığı seçiyorsun, Q'ya basıyorsun saldırıyor. Ölünce bir süre bekliyorsun. experience verdiği zaman yaratığın üstüne tıklayınca pencere açılıyor, pencerede birşeyler varsa onları alıp yaratığı lootlamış oluyorsun.

Aşşada INV tuşuna bas. Yukarda da (ilk tab olması lazım) Wear tabına bas. Giysi veya silah değiştirmek için Mesela önce wear'dan kılıcı al inv'ye at. az bir süre geçcek kılıç inventory'de olcak. Sonra silah alıp (tek tık basıp alabilirsin) wear'e koy gene az bir süre geçcek bir bakçan adamının elinde silah var..

Healin için, X ile oturcan. F1'e basıp kendini işaretliycen. Sonra inv açıp ordaki treatment pack'in üstüne çift tıklıycan. Hem nano'lar (mana) hem de hit point artıcak böyle.

Her level atladığında senin karakterinin işine yarıycak skillere ver puanları. Mesela asker olduysan silah skillerine verceksin puanları.
Ayrıca bazı eşyalar min. skille ihtiyaç duyar. Silahların üstüne shift+click yapıp çıkan pencereyi okursan görürsün.
İstersen sırf combat için HP'yi, strengthi felan arttır, gerisini bulcağın itemları kullanabilmek için skill arttırmaya ayır.

Nano crystallar var. Bazıları genel bazıları class için. Medic'cen Adventurer için olan crystalları kullanamassın (shift+click yine görmek için). Bunları satabilirsin ya da atabilirsin. Ama kullanabileceklerini, üstüne sağ tuşa tıklarsın, Power tabına eklersin. Power'a basınca (tablar sağ üstte) bazı düğmeler çıkcak, time&space felan. Crystalın sağladığı power (bbd büyü) burda olması lazım. Ayaktayken kullanabilirsin bunları. Healing için yine F1 (ama ayakta) ve ordaki healing butonuna tıkla (eğer healing varsa sende).

Birşey satmak işin, shopta veya vendorlarda alış veriş ederken, alışveriş kısmının üzerine sürükle bırak yöntemiyle, "sell" kısmına atıyorsun, sonla accept diyince satmış oluyorsun.[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum