[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası
Gönderen Kisi:: Steelwing

Recruiters, her türlü bilgi ve yardım için: Rylai Silver, Kitiaraa Uth Matar, Dutchman Flaying, Emekci Kurtlar

Turkish ≡v≡ Corporation

Orange Leeuw Corporation ve Infinitum Cartel
Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz. Ayrıca corp üyelerine scam (dolandırıcılık) ve her türlü olumsuz davranış ve yanıltıcı davranış atılma sebebidir.
Çok geniş yaş aralığından kişilerin olduğu, nezih ve saygılı bir ortamımız var, yardımlaşma ve muhabbet ön planda olup, herkesin menfaatine, düşüncesini dinleyerek, görev almak isteyenlerin gönüllüklük ve yeterlilikleri esas alınarak çalışmalar yürütülüyor, hızla büyüyen bir topluluğuz ve kesinlikle bozulmasına sebep olacak davranışlara hoşgörü göstermeyeceğiz.

Corplar Hakkında

İki corptan oluşuyoruz ikisinin birbirinden bir üstünlüğü olmayıp bir kaç nüansla ayrılıyorlar alliance ve coalition yeterliliklerine göre bir corpumuz pvp odaklı yüksek skill ve belirli gemileri isteyen ve daha fazla yaptırımı olan bir corp olup diğer corpumuz ise daha ağırlıkta eski ve yeni arkadaşların olduğu, yeni başlayan arkadaşların da kolay gelişebileceği ve bolca yardım alabileceği pvp ve pve olarak exploration, mining, industry, ratting, trading vs pek çok şeyi yapabileceği ve daha az yaptırımı olan corpumuz ismi Orange Leeuw Corporation olup başvuruları Orange Leeuw Corporation yapmanızı istiyoruz.

Yeni arkadaşlar için belirlediğimiz bazı gemi ve fitler mevcut olup, yeni arkadaşlar için hedefimiz yeni arkadaşların nullsecte faaliyet gösterebilecek gemilere binmelerini sağlayıp nullsecteki yoğun savaş ve diğer aktivetelerden dolayı sıkılıp oyunu bırakmalarını engellemek.


Yeterliliklerimiz ve olmazsa olmazlar:
1. Karakterin omega olması
2. Oyun içinde faaliyet yürütürken Discord ve sesli iletişime aktif katılım şartı
2. Karakterin bulunduğu accountun ve alt karakterler de dahil full apisi
3. Basit seviyede oyun bilgisi warp, orbit gibi terimleri bilmek en azından tutoriallara yapmış ve ya yapmış olduğu kadar bilgi sahibi olmak.


Basvurulariniz icin Recruiterlara özel mesaj çekerek veya bu kanala girerek konusabilirsiniz: Orange Leeuw Recruitment

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum