[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
21P Bilişim ve Reklam
Gönderen Kisi:: eregorn

Merhaba Patiler,

Beni bilen bilir. Bilmeyen bilmez. O derece birisiyim ben. Daha önce Kanadaya taşınma gibi bir durumum olmuş ve bunun hayalini kurmuştum. Olmadı, olduramadık. Olmayınca bende "Kosgeb"e gittim ve eğitim aldım. Aradan geçen uzun bir süreç sonunda şirketimi açtım. Bir iki ay öncesine kadar ekside yer alırken, şu aralar sıfıra geldim diyebilirim (masraflarımı ödeyebilmek adına sağdan soldan borç alıyordum ama artık kazandığımızla masrafları ödeyebiliyoruz.) Henüz kazandığımız para bize kar olarak gelmese de mutluyuz. Güzel güzel ilerliyoruz.
Peki 21P Bilişim ve Reklam da kimler var:
Ben varım. Tasarım, metin yazarlığı, pazarlama, proje üretme, müşteri ilişkileri işlerine ben bakıyorum. Kardeşim ve en yakın arkadaşım ise yazılım işleri ile ilgileniyorlar.
Bu kadarız.
Ne yapıyoruz? Web sitesi yazılımı ve tasarımı, logo - broşür - kartvizit vs tasarımları, kurumsal kimlik, sosyal medya yönetimi, aplikasyon gibi işler üzerinde yoğunlaşmış durumdayız. Aynı zamanda boş durduğumuz vakitlerde, kafa yorduğumuz projeler üzerinde çalışıyoruz. Her ne kadar ekip olarak küçük olsak da, işimize sıkıca sarılıyoruz ve sürekli olarak çalışıyoruz (reklam).

Gelelim sizi ilgilendiren bölüme. İşimiz yeni olduğu için müşteri arayışımız devam ediyor. Bu müşteri arayışına sizi de dahil etmek istiyoruz. Yapmanız gereken tek şey bize müşteri getirmek. Müşteriyle yapacağımız görüşme sonucunda eğer sözleşme imzalanırsa, sözleşme bedelinin %20sini size veriyoruz. Evet doğru okudunuz; veriyoruz.

Her ne kadar konuyu açma sebebim üsteki olsa da, sizden gelecek öneri ve şikayetleri de dinlemeyi istiyoruz.

Konuyu okuyan, yardım eden, görüşlerini bildiren, trolleyen, baltalayan ve beni yörünge dışına gönderecek (yapmayın nolursunuz) herkese şimdiden teşekkürler...

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum