[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
İnternet pakedi hakkında / süperonline
Gönderen Kisi:: GONDARCENGIZ

Uzun oldu biraz.

Abiler, geçen aylarda bizim sokağa fiber çekildiydi, 2-3 gün önce kapı çaldı sonunda internetçi geldi 2 tane, eleman en dandiğini satmaya çalıştı tabi doğal olarak 24 mbit den girdi. Ben dedim dişimin kavuğuna yetmez.

Önerdiği şey şu ; 50mbps 200gb akkli 16 a düşüyo kota dolunca, + televizyon + ev telefonu + 2 ci ay cep telefonu da dahil olcak her yöne 1000 dakika, 89 liraya anlaştık buna. Dediki yalnız bunu biz bayiden yapabiliyoruz, sizi aradıklarında size 200gb kotalı diyecekler kota bitince duran internet, cep telefonu tarifesinide biz 1 ay sonra o 89 liraya dahil ediyoz dediler. Sizin burda yeniyiz o yüzden böyle bişey yapabiliyoruz dedi satmaya çalışan eleman.

Şimdi arandım telefonda tabi türkcell merkezden arandığımız için, ordaki kadın 3 ü 1 arada tarifeyi söyledi. İşte 200gb kotalı (kota dolunca net bitiyo) + televizyon + ev telefonu 89 lira diye, dedim biz böyle bişey konuştuk, bunu bayiler kendi halledebiliyo mu?

Onu siz arkadaşla (bayici) konuşursunuz ben size evinize gelecek ekip için randevu verim dedi, tamam dedim. 24 ay zımbırtı istiyolar her zaman olduğu gibi. Şimdi benim hiç bi güvencem yok gibi bişey, adama da dedim ilk kapıya geldiği gün, sen bunu bayiden ayarlıyosun eywda, yarın öbür gün sen işten çıkınca olduda benim 200gb kota dolunca netim giderse, yeni gelen elemanlar siklemezse napcam? Benden sonra gelcek elemanla sizleri görüştürcem tarifelerinizi aktarıcam cart curt öyle bişey olursa muhabbeti, hani satmaya calısıyo gibi geldi bana.

Şimdi soru şu, varmı böyle bi "sizin buralara fiber yeni bağlandı biz buranın bayisi olarak size böyle bir şey yapabiliyoruz" muhabbeti.

Yoksa hardcore scam kokan hareketler mi bunlar. Yenide vdsl bağlattım 2 ay uğraşıp, 32 mbps görüyo cillop gibi.

He bide herife diyom, sen bunu diyosunda bana yazılı bişey ver bari, bi güvencem olsun, yok yapamıyoz diyo.

TLDR: Superonline bayileri yeni fiber bağladığı yerlerde, kafasına göre sitesinde yer almayan, hiç bir kağıtta kaydı kuydu olmayan kıyak tarifeler verebiliyomu.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum