[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
[oyun] paperclips
Gönderen Kisi:: KillJoy

uyarı: boş vaktiniz yoksa hiç girişmeyinacayip bağımlılık yaratan, sizi tıklama manyağı yapacak bi browser oyunu kendisi, ataç üretim fabrikanız var, para kazandıkça bazı sistemlere yatırım yaparak, fabrikanızı büyütüyorsunuz, önce otomatik ataç yapan bi sistem kuruyorsunuz, daha sonra ataç yapmak için gereken teli otomatik temin ediyorsunuz, derken, makinalar yetersiz geliyor, daha güçlüsünü kuruyorsunuz. bütün sistemler tek bir ana makinaya bağlı ve bu bilgisayarı quantum bilgisayara çevirdikten sonra artık bilgisayarınız size reklam sloganları üretmek, market hacmini arttırmak hatta borsa oynamak gibi faydalar sağlıyor, bununla da yetmiyor, dünya barışını sağlamak için dünyaya tavsiyeler veriyor, kanser araştırmalarına bile katılıyor.

ikinci seviyede droneları kullanarak hammadde buluyorsunuz ve işliyorsunuz aynı zamanda bu dronelarda quantum bilgisayarın bi ileri seviyesi swarm computing'i temsil ediyor, bu bölümde bi yandan dronelar için gerekli enerji seviyesini solar paneller kurarak dengelemeye çalışıyorsunuz,

üçüncü seviyede ise olay bambaşka bir boyuta taşınıyor ki, artık uzay araştırmalarına başlayabilirsiniz, tabi bir füze fırlatmak bile aslında size 100 katirilyon ataç maliyetinde olacaktır ama hiç önemli değil çünkü saniyede 300 katrilyon ataç üretecek bi fabrikaya sahip olmuş oluyorsunuz bu seviyede.

oyun daha ne kadar ilerleyecek bi fikrim yok, bakalım ne derece manyak çıkacak içinizden.

[www.decisionproblem.com]

kaynak:
[kotaku.com]

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum