[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Hub of Game Industry - Hubogi
Gönderen Kisi:: yekeyeke

Selam millet!

Uzun zamandır düşündüğümüz bir fikri sonunda hayata geçirebildik. Oyun sektöründe şu oyunun promokodu bu oyunun betasından ziyade, firmaların aylık yıllık ciroları, şirket birleşmeleri, Fintech firmalarının oyun sektörüne bakışı, Espor'un kurumsal değeri gibi içerikleri bir arada sunacağımız bir site hazırlıyoruz.

Adres [www.hubogi.com]

Haber içeriklerini hazırlayan yazar kadrosunun dışında oyun sektöründen tanınmış insanların da haftalık yazılarıyla sitemizde olacağını söyleyebilirim. Eski Oyungezer Editörü Sinan Akkol, Bilişim Hukuku konusunda uzman Mete Tevetoğlu, Gaming İstanbul'u düzenleyen GL Events'ten Meriç Akyürek, Dijitalsporlar ve Habertürk Espor sayfasını hazırlayan İlker Karaş, İninal'dan Zafer Yılmaz şimdiki yazarlarımız. BUG'dan Güven Çatak ile iletişimdeyiz, belki önümüzdeki günlerde aramıza katılabilir. Yazar konusunda herkese kapımız açık bu arada. Oyun sektörüyle ilgili kurumsal bakış açısıyla içerik yazmak isteyenleri bekleriz.

Gerek site eleştirisi, içerik vs konularında her şeyi yazabilirsiniz. Kaçırdığımız yerler varsa düzeltiriz mutlaka. Umarım herkesin seveceği, takip edeceği bir site olur. Arada uğrayın smiling smiley.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum