[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Ttnet'in fiberde telefon kablosu kullanması
Gönderen Kisi:: ucanadam

Merhaba,
Yaklaşık 10 yıldır Turkcell Superonline fiber internet abonesiydim. Aboneliğimin başlangıcında verilen Pirelli marka modemin son 2 haftadır wifi'ı çalışmıyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda 24 saat içinde teknik ekip gönderilmesi için randevu almak üzere arayacaklarını söylediler, ama aramadılar. Ertesi gün tekrar aradım ve aynı olay 7-8 gün boyunca ard arda gerçekleşti ve hiç bir seferinde geri aramadılar. Birkaç kere santralden modemime reset atıp sorunun giderildiğini söyleyen bir sms attılar. Konuştuğum her müşteri temsilcisi durumun aciliyetini de not etmişti üstelik. Her neyse, ben çok sinirlenip servis sağlayıcımı değiştirmeye karar verdim. Türk Telekom'un ev telefonu kullananlara özel bir kampanyası var. Nasıl olsa zaten ev telefonu da var diye o tarifeye başvurdum ve Turkcell Superonline aboneliğimi iptal ettim. Neyse Türk Telekom kuruluma geldi. Evde Turkcell Superonline'ın modeme kadar çektiği fiber kablo olmasına rağmen telefon kablosuyla bağlantı yaptılar. Evde zaten var olan fiber kabloyu kullanıp kullanamayacaklarını sorduğumda, buna yetkilerinin olmadığını söylediler.
Merak ettiğim şey şu; ben kendim telefon kablosu yerine bu fiber kabloyu devreye sokabilir miyim? Ya da benim yapamayacağım birşeyse bunu yaptırabileceğim birileri var mı ? Yoksa bağlantı kalitesinde uğraşmaya değecek bir fark olmaz mı ?

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum