[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Siteleriniz
Gönderen Kisi:: DynamicK

Bu konu altında kendizine ait internet sitelerine link verebilirsiniz. Link verirken yapmanız gereken sitenizin ne ile ilgili olduğunu belirtip kısa bir açıklama yazısı yazmanız. Yazıları çok abartmayın zira pek okuyan çıkmayacak. Derli toplu bir yazı zaten sitenize ilgili şahsı çekeceğinden geri kalan bilgiyi sitenizden edinmek daha kolay olacaktır.

Paticik forumları iyi bir trafiğe sahip ve sitenizin tanıtımı için bu konu oldukça yararlı olacaktır.

Örneğin web tasarımcısı ya da programcısısınız portfolyo sitenizi burada tanıtmanız işiniz için yararlı olabilir ve ileride iş yapacağınız muhtemel müşterinizi patideki tanıtımınız ile bulabilirsiniz.

Her hangi bir oyun sunucunuz var ve web sitesi yaptınız. Sitenizi burada kısaca tanıtarak sunucularınıza daha çok oyuncu çekebilirsiniz.

Forum kuralları tabiki de bu konuda da geçerlidir. Konu içinde verilen site linkleri ile ilgili yorum yapmak serbest olup gereksiz ve düzen bozucu mesajlar silinecektir. Lütfen forum kurallarına aykırı içerik barındıran sitelere link vermeyiniz:

Örneğin:

Din
Siyaset
Müstehcen
Yasa Dışı
vb...

İçerik barındıran sitelerin paylaşımı ve forumda tartışılması yasaktır.

Bu konu sadece Paticik.com üyeleri içindir. Sadece site reklamını yapmak için üye olup link verenlerin mesajı silinecek ve hesapları uzaklaştırılacaktır.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum