[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Ev Dikme Anısı II -Return of "ev dikme", "ev dikme" strikes back
Gönderen Kisi:: karakedi

Olayımız : Karakedi power playerlıga adımları atıyor
yer : Osi/Greatlakes

Kablo modeme geçtigimiz aylar, ping max 180. Lag sıfır. Shardlar arası warfarede 1. Bloodrock Guildi, ikinci 150nin üstü guild war ile bizim guild, CPT.

Guilde girdigim ilk günler, yanlışlıkla britain west banka recall yapmışım, benim rune bankanın üzerine hem daha az insan var hemde ne bilim power playerız ya, işin raconu işte :-) Neyse recall yapmışım britain west banka o ne ya, etrafda en az 200-300 kişi var, ve "hi, how can goto bank" yazan oyuna yeni giren bi adamın dışında herkes portakal rengi, eh tabi bende onlara portakal rengi bi anda etrafda guild war, enemy lafları uçuşuyor, bankanın ustunde az adam var dedimya, ulan kendi kendimizi kandırıoz megerse o aşaaada bekleyen herkesin üst tarafada runeları warmış. olm tüm britanyaya savaş açmışız haberim yok.

Gate travel büyüsü macro yapılırmı? Gate travel ve recall büyülerini ayrı ayrı macrolara koyan yegane türk oyuncuyum ben uo shardlarında :-) Hemde Macrosu F1 tuşunda. utanmasam entera koyacam yani.

Oyuna giriyorum systemden mesaj geliyor, şuşu şu guildlere bugun savaş açılmıştır/cpt diye. Firewall soruo abi uo diye bi client war sanırım sana flood yapıo die. Resmen olayı psikopata baglamışız, eğer hareket ediyorsa ve üzerinde cpt yazmıyorsa direk saldırıyoruz, durum o derece vahim ki tame ettigim hayvanların adını bile cpt koyuyorum aman diim benim dragonum benim atım benim wyrmım elleşmeyin diye.

Böyle işte power playerlık, şehirlere girmek hayal olmuş, evde her birinden en az 6-7k reg var onlar bittiginde ne mok yiycem ben diye düşünüyorum. Bankada 700knın üzerinde para var, ama kasaya ulaşmak için bilimum şehirlerin bankalarına gate travella girip çıkıyoruz, etrafda en iyi ihtimalle 10dan az portakal rengi oyuncu varsa durum "güvenli" olurak adlandırılıyor :-) .

eh power playerlıgın bir başka kuralı, ev lootlıycaz...

çantamda 4 tane kara kaplı runebook, her biri full sharjlı. Her birinde marklanmış runelar : idoc house, greatlyworn tower, hatta olayı abartmısız somewhatworn sandstone...

Haritayı bölgelere ayırmışım A mıntıkası, pazartesi günü aranacak gibi notlar düşmüşüm. Oyuna giriyorum klasik bi kaç yüz guild wardan sonraki zamanlarda dagılıp ew arıyoruz. Artık haritada kim hangi evi hangi sıklıkla refresh ediyor gibi bilgilere sahibim, insanlara tanısırken ewlerine gitttigimde artık adamlara kritik veriyorum, çok fazla eve ugruyorsun yada evine daha cok dikkat et, bak gecen gun bu ewe ugradım greatly worn idi gibilerinden. Millet uzaydan mı geldin OSIde mi calışıyorsun gibi sorular soruyor bana (ciddiyim)

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum