[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Swg: Hydian-Way
Gönderen Kisi:: Netcafe

Selam sevgili forcedaşlarım.

Bildiğiniz gibi şuanda Basilik oynanabilir durumda olmasına rağmen, 1.0 - Suncrusher'ın çıkmasıyla tamamen wipe yiyecek ve temizlenecek. Bu durum benim ve tahmin ediyorumki bir çok kişi için can sıkıcı, o kadar kas ilerle ve herşeyin gitsin. Ben sevmiyorum açıkcası. O yüzden ne yapsam ne etsem derken bu serverla karşilaştım, bayadırda bu serverda oynuyorum. Server yaklaşık 2 aylık bir server ve serverın en belirgin özelliklerini söylemem gerekirse,* Wipe yemiyecek bu server ancak 2,5 saate bir otomatik, kapanıp açılıyor. Olası bir wipe'a karşı server sürekli yedekleniyor. Olduda kaçınılmaz bir wipe geldi? Herşeyiniz yedek server üzerinden denetlenerek iade ediliyor.
* Public 3 kullanıyor.
* 2,5K XP Rating bulunmakta, yani kasması normale nazaran çok daha kolay.
* Holocron Jedi şuan için aktif durumda, yani holo kasıp jedi olmak mümkün.
* Doctorların zor bulunmasına karşın, blue froglarda 900lük buff almak mümkün.
* Tantooine/Mos Nostra - Dantooine/Lucky Chance - Bu iki şehir özellikle kalabalık olan şehirler. Mos Nostra gelişimini tamamlamış durumda biraz daha sakin şu günlerde ancak bu şehir yakınına Jawalar eklendi, yeni başlayanlar bu şehir yakınında novice kutularını daha kolay kasabilirler.


Server ekonomisi şuan gayet iyi durumda diyebilirim, bir çok full time crafterımız mevcut. Hatta dün ilk 2,5k'lık buff yapan doctorumuzda oldu. Bunun dışında aradığınız herşey biraz zorda olsa bulunuyor. İlk zamanlar net resource bekliyorduk ama o dönem geçildi artık herşey bulunuyor diyebilirim.
Ve herşey yeni gelenler için bir nebze kolaylaştırılmış durumda, örneğin 45k'ya %80 kinetic mini suitler satışta.

Yani kısaca böyle, güzel ve hoş bir server, aktif GMleri ve güzel bir community mevcut. Serverda iki tane büyük guild var şuan, MOB(Mean Old Bastards) ve REBEL( Rebellion Forces ). Özellikle MOB sayıca üstünlüğünden baya aktif durumda, benim içinde bulunduğum REBEL ise quality over quantity mantığında random online olmaların dışında, birşey yapılacağı zaman bir kaç gün öncesinden mailleşip organize online oluyoruz.

Bir denemenizi kesinlikle tavsiye ederim,

Web Adresi : Hydian - Way
Forumlar : Hydian - Way Forums

Oyun içinde :
Anron Northstar yada Zanak Northstar 'a tell atarak bana ulaşabilirsiniz, online olmadığım durumlarda mail atarsanız kesin dönüş yaparım.

Bunun dışında, katılan arkadaşlar forumlarda New Member Introductions'da kendilerini tanıtırlarsa işleri çok daha kolaylaşacaktır çünkü HELPER tagını kullanan kişiler ciddi anlamda bir çok konuda yeni gelenlere yardımcı oluyorlar.
Ayrıca bu topicte, referal : Anron derseniz bende sayenizde ekstra para/resource deed/SE Googles/AV-21 gibi şeyler kazanabilirim, yazmassanızda canınız sağolsun, gelin DWB'ye adam lazım.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum