[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Ilk izlenimler..
Gönderen Kisi:: Gladmir

Er yada geç herkez dragon mount alıcak, uçması çok zevkli ama havada dismount etmeyin betada falldown damage yoktu lol ilk denememde bulutlardan yere cakıldım.

Kalabalık hemde cok! Pionner lar etraftayken dragonla gezinenlerden dolayı client lag hat safada o yuzden ayarlarınızı min e getirip girin ilk basta makinenizi bir tartın.

Oyunda "Bu nasıl grafik böle ne kadar iğrenc" diyenler kasınmıslar olurlar yinede /enginesetquality high yazarsanız gorursunuz durumu.

/gate başlangıç noktasına ışınlar, limitsizdir kayboldukca veya stuck oldukca kullanın. Ayakta combatta olmamanız ve mount ta olmamanız gerekiyor bu komut icin.

Bunun dısında dark olucak arkadaslar, oyun içinde gladmir e /tell gladmir seklinde bi mesaj sallayın ufak tefek soruları cevaplamaya calışırım.

Karakter isminiz buyuk kucuk harfe sensitive gladmir le Gladmir aynı seyler degil, birbirinizle haberlesmeye calisrken buna dikkat edin.

Oyun betadaki halinden daha kötü durumda o yuzden cok birşey beklemeyin 23 saat makine basında oturup bekledikten sonra 1 saatlik oyun tecrubesi edinebildik, kudurmakla meşguluzu gecenin şu saatlerinde.

Sevgiler Saygılar[signature][hline]GladmiR Ebonlore

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum