[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
WoW Power Leveling ve WQ,Rep,Achi vb. Destek
Gönderen Kisi:: hunterx

Merhaba 2. El Bölümünde konum mevcut
2. El Bölümünde konum mevcut ama ihtiyacı olanlar oraya girmeyenler konuyu kaçırabileceklerinden buraya da açmak istedim.

Başlıkta belirtiğim gibi Leveling konusunda ve oyun içi diğer istediğiniz konularda zamanı olmayan oyun severlere destek sunabilirim


Belirttiğim sebepten çalışan oyun severlere destek olmak tabi ki onlarında bana destek olarak zamanımı değerlendirmek istememdir.Aralıklı kendimi geliştirmek için yazılım çalışıyorum ama zamanı biraz paraya çevirmek için böyle bir yola girdim.

Paticikte ve diğer (sevilmeyen)DH'de referanslarım mevcuttur.

Genellikle hızlı olabilirliği için 110-120 lvl alt karakterlere daha sıcak bakıyorum.

100-120 lvl heirloom hatta uçma varsa legion onuda kısa sürede teslime edebiliyorum.

Genel olarak fiyatlandırma vericek olursam ;

*110-120 lvl = 100 TL WQ'lar açık şekilde teslim ediyorum.
*100-120 lvl = 200 TL WQ'lar açık şekilde teslim ediyorum.(heirloom/uçma varsa)
Ek olarak 305ilvl(heroic giriş için gerekli ilvl)desteğide sunabilirim.

*Fiyatlandırma kimisine itici/fazla kimisine uygun gelebilir.Sonuçta zaman değerli ve main kasarken yeterince sıkılan insanlar diğerlerine zaman ayıramayan ama meslek ve karakter çeşitliliği için gerekli bulanlar için uygundur(yabancı sitelerde WQ'ları açmak bile ayrı fiyatlandırma olarak sunuluyor)

Bahsettiğim achi, rep, wq, warfront dungeon desteği sunabilirim.süre olarak hesap yaparak değerlendirebiliriz.

Açmış olduğunuz allied racelere de destek olabilirim heritage armor istenirse Bilizard'ın sunduğu boost fiyatı üzerine 110-120 lvl fiyatı eklenerek yapabilirim.

Oynamadığınız zamanlarda yani siz işteyken yada dışarıdayken sunabiliyorum yine kısa zamanda elinize geçmiş oluyor oynama sürenizden feragat etmeden sunuyorum.

Referanslardan bahsetmiştim güven sorunu olmasın uzun süredir bu forumdayım.Bir çok karakter,account, beta giriş hakkı satışım olmuştur.Bu konuylada ilgili olarak izinli referanslarım aşağıda belirtilmiştir.
# CuteButPsycho
# =))
# Catze
# bombilo
Kimisine gereksiz uzun konu(wall of text) olarak gözükebilir.Ama birşeyleri anlatmadan ,açıklamadan insanlara birşey sunamazsınız.Yine özel olarak iletişime geçenlerle daha rahat görüşebiliriz.

-PM 'den ulaşabilirsiniz.İletişim bilgilerimi veriyorum whatsapp veya telefonla konuşarak gerekli bilgileri paylaşabiliyoruz.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum