[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Paticik Horde Community
Gönderen Kisi:: Bezerye

Bir süre önce communityi kurduk, ortalama 10 - 15 kişi arası online oluyor akşamları.Bugün de 4 eylül sonrası raidler başlayacağından organize olup raid çıkarabiliriz kafasıyla bu işe özel bir discord kanalı kurduk.

Malum artık master loot yok mythic raidler dahil tüm lootlar personal.Yani dkp veya loot council gibi guildde aktif olma vb şeylerle alacağınız ekstra sevap pointlerle item önceliğiniz olmayacak.

Normal ve HC zaten bikaç expansiondır cross-realm, şimdi de bir sonraki tieri beklemeden mythic raidleri de 100 tane guild son bossu kestiğinde cross realm olarak açıyorlar.

Yani hardcore progress kasmayacaksanız artık guildler çok önemli bir yere sahip değil.

Artık bir dünya pug kuruluyor raidler için fakat hem kuranların en iyilerini alalım beklentisinden girebilmek zor hem de saatlerce bekleyip bir nerdrage ile dağılan puglar yaygın.

İşte tam olarak bu sebeplerden ötürü az çok aynı insanlarla, server kısıtlaması olmadan, önceden çoğunluğa göre belirlenecek ortak saatlerde birlikte bir raid çıkarmak, hem ortalama 2-3 saat süren bu aktivitenin sıkıcı ve mesai gibi ortamlardan uzak eğlenceli bir şekilde yürümesini hem de zaten kısıtlı olan vaktimizi saatlerce başvuru/beklemeden uzak bir şekilde efektif olarak değerlendirmemizi sağlayacağını düşünüyorum.

Benzer şekilde oyuna çok fazla vakit ayıramayan, illa çıktığı hafta mythic görecem diye dertleri olmayan Hordeları aramızda görmek güzel olur.

Discord link : [discord.gg]
Community link: antiboykingclub

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum