[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Parabola - Twisting Nether - Horde
Gönderen Kisi:: Konn

Merhaba Arkadaşlar,

Twisting Nether Realm'inde yeni guildimiz Parabola'yı (Horde) kurmuş ve BfA hazırlıklarımıza başlamış bulunmaktayız.

[parabola.shivtr.com]

Twisting Nether gibi rekabetçi bir ortamda 24/7 wow oynama şansı olmayan oyuncularla, haftada 2 veya maksimum 3 gün raid yaparak Mythic progress hedefliyoruz. Guild yönetiminde bulunan oyuncuların tamamı tecrübeli.

2-day guild konseptinin yaşadığı sıkıntı ve engelleri özenle inceledikten sonra kurallar çerçevesinde işleyecek bir yapı kurmaya özen gösterdik. Buna bir kaç örnek, dinamik rank sistemi (excel ve endeksler falan wuuhuuu) ve performans bazlı raid-spot takibi diyebiliriz. Zira, iki günlük guild olduğunuzda zaman en önemli unsur haline geliyor ve efektif olmak çok önemli.

Eğer siz de BfA contentini yaşamak ancak hardcore oyuncular kadar zaman ayıramayacak konumdaysanız, sizi de guildimize bekleriz. Loot sisteminin komple guild yönetimlerinden alınmasıyla birlikte sizlere sunacağımız en önemli şey organizasyon yapısı ve buna bağlı olarak hakkaniyetli bir ilerleme. Öte yandan, emek ve katılıma karşılık ikincil bir ödüllendirme sistemimiz de bulunuyor olacak guildde.

Web-sitemizden başvuru yapabilirsin veya;

Sputzke#2427
Rara#2208
Eugenic#2112

Taglerinden bize oyun içinden ulaşabilirsiniz.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum