[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
<Narcolepsia> Guild Başlığı - Tarren Mill [H]
Gönderen Kisi:: Bezerye

Geçen dönemlerde semi international deneyimlerden sonra millet muhabbet biç oluyor diye sıkıldı ve artık gerekirse 10 kişi girelim sırf türk olsun geyik bozulmasın kafasıyla raid yapalım diyoruz , şu an için 9 kişiyiz bunların 7 si her raide gelirim abi kategorisinde insanlar o yüzden en az 3 4 bizim kafada adam arıyoruz.

Yaş ortalaması 30 ,çalışan insanlarız o yüzden, çarşamba- perşembe ve belki pazar akşamları TR saatiyle 8:00/8:30 arası başlayıp en geç 12:00 ye kadar raid yapmayı düşünüyoruz.Raidi yöneten GM , TBC den beri raid yöneten birisi, azarlama gerginlik fln asla olmuyor , raidler goy goy ve geyik eşliğinde yapılıyor hatta seneler önce(ICC zamanı 25Man) bu şekilde TR guildleri arasında ilk üç zorlamışlığımız da var.

Öncelikli amacımız sabit bir 10-12 kişilik ana kadro oluşturup mevcut contenti HC seviyede temizlemek.

Katı raid/guild kurallarımız yok tek beklenti raid günlerinde ve saatinde raidlere katılmanız ve raid esnasında gerekli özveriyi göstermeniz.

Şu an için mevcut durumdan ötürü ve halihazırda mythic raid tabloda olmadığından raidlere finderdan adam alacağımıza burdan puglayacak veya guildinden memnun olmayan kişileri de alabiliriz.

Oyun içi ulaşım için Bezerye#2301 btag ile beni ekleyebilirsiniz.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum