[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Legion <Coexist> Guild Başlığı
Gönderen Kisi:: enurale

Selam herkese,

İçimden geldi, kontentin ilk questlerini yaptıktan sonra, aşağıdaki yazıyı yazdım. Sağlam olmuş bence Broken Isles prepatch'i.

Guild olarak hardcore oynama niyetimiz yok ama Legion contentinin görülmeye değer olabileceğini düşünüyoruz. Açıkçası oyuna ne kadar asılacağımızı zaman ve talepler gösterecek ama her halükarda pre-raid içeriği zaten birçok kişi oynamak istiyordu bizden.

Bu postu forum kurallarına uygun olarak kullanacağız, herkesin de öyle yapmasını umuyoruz.

Buyrun okuyun.


--------------------------------------------


AZEROTH HALKLARINA AÇIK MEKTUP!Gizli bir hayali yaşadık, gerçekleşemeyen… Lakin zaman, birçok yol bilir,
hayalleri gerçekleştirmeye dair.


Bazen öyle yollar vardır ki, geçtiğiniz yollarda sizden kopan parçalarınız mı, yoksa hayaliniz mi daha büyük, bilemezsiniz. Ancak, zamanın yolları, her adımınızda arkanızdan kaybolur. Geçtiğiniz yollardaki kayıplarınız, sadece alev almış gözlerde görülen bir azim ve kararlılığa mı, yoksa her damlada sizi biraz daha yaşamdan koparan bir yaraya mı dönüşecek, buna siz karar verirsiniz. Tıpkı Sylvanas gibi; kayıplarınızı alev alev gözler ve çelikten bir iradeye dönüştürürsünüz! Hmmm tabii ölmediyseniz, ya da daha beteri olmadıysa, kendi gözleriniz ile görmeniz gereken kişilerin, bir fark yaratmak adına paylaştığı ortak kaderdeki gibi.

Azeroth. Güzel ve değerli olan kolay paylaşılamaz. Siz kendi aranızda çarpışa durun, bazılarının güzel ve değerli olana tahammülü dahi yoktur. O sadece gücü tanır, boyun eğdiren ve kaos getiren.

O, kozlarını kullanmaya hazırlanıyor! Bu ona karşı, AZEROTH HALKLARINA AÇIK MEKTUP!


Gizli bir hayali yaşadık, gerçekleşemeyen… Lakin zaman, birçok yol bilir, hayalleri gerçekleştirmeye dair.


Aynı dünya üzerinde birbirini yedi Alliance ve Horde nesiller boyu. Kana bulanmış baltalarını, elementlerin gücüne sarınmış totemlerini, savaş naralarını ve cehennemin dibinden çağırılan ateş toplarını birbirlerine yönelttiler. Sanki yetmiyormuş gibi gerçek düşmanları!

Düşündük… Neden ölümcül darbelerimizin hepsini gerçek düşmana yöneltmiyoruz ki! Eh, en azından, büyük tehdit üzerimize koşarken. Ayrı ayrı, bağımsız iki el gibi değil, Sert bir yumruk ve üzerindeki muşta gibi!

Lejyonun saldırısı o derece güçlü idi ki, karıncaları büyük sellere karşı refleks hareketleri gibi, Horde ve Alliance anlık kararlarla ortak hareket etmeye başlıyor! Bu bizim hayalimizdi! Bizim mantığımız. Bu hayali karşımıza deniz feneri gibi dikenleri onurlandırmak adına!


Birçok yoldan geçtik, keşifler birbirini kovaladı, peki bizi ne kadar lejyona hazırladı, keşif, savaş ve hazırlıklarımız? “The Burning Crusade”den beri ilk defa evrensel bir savaşın parçası olmaya hazır olun!


Bu sorunun cevabını arayacağımız ve aynı zamanda, hikâyenin bir pik noktasından başka bir pik noktasına sıçradığı bir parçasındayız, Azeroth zamanının.

İstedik ki, maceranın vanilya aromalı başlangıcı, Azeroth pik noktası ve başka evrenlere yaptığımız çıkarmalardan sonra; Azeroth’u korumak adına yaptığımız dönüşümüzde, biz de aynı amaç için savaşmak adına toplanan birliklerden olalım. Tek bir yumruğu oluşturmak üzere bölük bölük toplanan…

Muştanın ucu ya da en güçlü olmak için değil; bu epik zamanı birlikte paylaşmak, güzel anılarımıza, kazandığımız dostlarımıza yenilerini eklemek, Azeroth’un zor zamanında yanında olmak için savaşacağız. Zaman bizi ne kadar ileriye götürecek? Belki birçok kere olduğu gibi hedeflerimizin üstüne, belki de sadece mütevazı umutlarımıza bilemiyoruz, zaten bunu da bizimle olan her bir birey, isteklerimizin etkileri ve zaman’ın kendisi belirleyecek.


Birçok yoldan geçtik, keşifler birbirini kovaladı, peki bizi ne kadar lejyona hazırladı, keşif, savaş ve hazırlıklarımız? “The Burning Crusade”den beri ilk defa evrensel bir savaşın parçası olmaya hazır olun!


Açıkça; kontent başı, ilk görevler ve sinematikler, tüylerimizi diken diken etti, iyiydi.

Siz hazırsanız, biz de hazırız.

Zaman, ortak amaçlar etrafında toplanan farklı kişiler, gruplar zamanı, - Coexist oluşturma zamanı. -


--------------------------------------------

[www.guildcoexist.com] (Başvuru sayfası, guild tanıtımı, mecvut ve recruitment listesi hazır, social olarak da katılabilirsiniz, başvuruyu oyuna degil guilde yapıyorsunuz, daha önce siteye kayıtlı guild üyesi iseniz -ki siteye kayıtlı 2000 küsür kişi var- başvuruya gerek yok.)
[www.facebook.com]
Twisting Nether EU – Horde - <Coexist>
Guild adına hazırlayan : Enurale


--------------------------------------------

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum