[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Druidle Neden Oynanmaz (Yeni char açmak isteyenlere öneriler) ?
Gönderen Kisi:: Zeppelin

büyük umutlarla mayıs başında Dunemaulda açtığım tauren druidim, tatiliydi okuluydu yeni level 42 olmuşken bir paticike gireyim dedim (sitenin açıldığını yeni öğrendim). druidle oynamak isteyen arkadaşlara biraz birşeyler yazayım dedim.

pvpde aslında çok iyi bir char, yiğidi öldür hakkını yeme demişler. warrior, warlock, hunter gibi charlar kolaylıkla yatırılırken; rogue, paladin, mage gibi birimlerde zorlanabilirsiniz. priest tamamıyla priestin yada sizin oyun tecrübenize bağlı olarak değişiyor o konuda kesin birşey söyleyemeyeceğim. shaman ise zaten malum, overpower imba ne derseniz artık.

keşke shamandaki yetenek ağacının bir dalını bize verselermiş, çünkü şu anki haliyle druid yetenek ağacı gerçek bir enkaz. shaman ve rogue gibi sınıfların ağacını gördükten sonra yuh
çekmemek elde değil.

blizzardın bu konuya acilen bir el atması gerekiyor kanımca. özellikle pvpde can yakmasını beklediğim feral combat dalında sadece feral chargeın işe yaraması otomatikmen o daldan uzaklaştırıyor oyuncuyu. zaten restoration dalındaki improved trinquinty gibi espriler de fena değil hani. balance deseniz zaten nature's graspten başka işe yarar yanı yok. ben hurricane yapacağım derseniz blizzardın başka bir şakası daha sizi bekliyor demektir. level 60 bir paladine kim 75dps (nature) vurmak ister ki?

tabii hakkını yememek lazım, improved mark of the wild, nature's swiftness (hayat kurtarıyor), innervate vb. gibi çok kaliteli yetenekler yok değil. ama yetersiz. keşke sadece yetenek ağacıyla sınırlı olsaydı bütün olumsuzluklar. soothe animal (!?!?), cower, starfire (3.5sn casttime) gibi gereksiz büyüler de cabası.

eğer 'ben oyunda çeşitlilikten yanayım' yada 'farklı sınıfa farklı taktik oynarım' derseniz, shapeshifting sizi bekliyor. ama ne yazık ki dire bear warriordan, cat ise roguedan çok çok bariz bir şekilde kuvvetsiz. dire bearla çok can yakabilirsiniz ama biraz tecrübe gerektiriyor. warrior kadar skilli olsaydı belki de başlı başına bir sınıf olarak oyunu domine edebilirdi. yetersiz ama umutsuz değil.

sadece leather giyebiliyoruz. olabilir, bizden sefilleri var (mage,warlock,priest). sword, axe kullanamıyoruz (shaman rule).

gibi gibi gidiyor. bu kadar yersem de, gelecek vaadeden ve iyi oynandığında gerçekten tehlike yaratacak bir sınıf. oynayışı level 1den benim geldiğim yere kadar çok eğlenceli. grupta healer, tank, aggroman gibi türlü roller üstlenebiliyorsunuz. daha çok güzelliği var tabii ama onları anlatırsam topik sapar smiling smiley

son karar sizin..

-----------------------------
Level 42 Scout Stormwaker the Tauren Druid of Dunemaul Realm
-----------------------------[signature][hline][url=msn : [email protected]]Who'j[/url] [url=icq : 289270637]¥ou[/url] [url=mail : [email protected]]want[/url] [url=http://sozluk.paticik.com/msgoster.php?hodo=Zeppelin]me[/url] [url=http://album.paticik.com/index.php?op=2&citizen=Zeppelin]kill[/url] [url=http://forum.paticik.com/userposts.php?citizen=Zeppelin]?[/url]
[small]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim.
Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim.
Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.[/small]

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum