[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Browser tabanli Spor Oyunlari
Gönderen Kisi:: GEd

Artik mmolara ayıracak zamanım olmadigi için browser tarzi oyunlara sardim ama travian , ogame ve benzeri oyunlar bile bir süre sonra zaman istemeye başladığından dolayi bu tarz oyunlardan uzak durarak sadece menejerlik/spor tarzi oyunlara yöneldim.
Ben kendi oynadigim , bildigim , göz attiğim oyunlari biraz burda anlatıyım, kalanlarida bilenler yazsın, güzel bir liste ciksin ortaya smiling smiley belki gözumden kacmıs guzel bir oyun daha vardir kenarlarda.
Anlatılanlar çok yüzeyseldir maksat oyun listesi oluşsun smiling smiley

GOALUNİTED

goalunited


Türkiye ligleri 2007 Mart basında açıldı, almanlar tarafindan geliştirilen bir oyun.
Benim en aktif olduğum oyunda diyebiliriz.Grafiksel arayüzü diğer oyunlara göre oldukça üstün, oyun sürekli iyi bir ekip tarafindan geliştiriliyor.Oyunun bence kötü yanlarından biri henüz cok geniş taktiksel seçenekler sunmamasi.
Haftada 1 -2 kere oyuna girip gerekli ayarlamalari yapmak yeterli, çok zaman istemiyen bir oyun.

DUGOUT-ONLİNE
Dugout-onlineBu oyunuda 3-4 aydir oynuyorum, taktiksel olarak epey olanak sunuyor.İlk başta oyundan pek bişi anlaşılmasada , oyun içi yardım dosyalarını okuyarak çok çabuk oyuna adapte olunabiliyor.Türkiye liglerinde çok fazla takım var ama eğer yurtdısında yaşıyorsanız , almanya, yunanistan gibi ülkelerde yüksek liglerde oyuna başlayip daha hızlı başari elde edebilirsiniz.Yüksek liglerdeki primler daha fazla.Ayrıca bu oyunda her gün bir sefer girerek , 6-7 sponsor klick ile takiminiza az miktarda para kazandirabiliyorsunuz.

FOOTSTAR
footstar

Futbolcu olup, oyuncunuzu geliştirebiliyorsunuz.Parali üyelik ile takım menejeri olunabiliyor.Paticiğin kendi takımının oldugu bir oyun, en ince detayina kadar açıklama paticik forumlarında mevcut smiling smiley


FUTBOLCUP
futbolcup
Diğer menejerlik oyunlarının aksine hergün maçlarin oynandigi bir oyun.Bir nevi ogamein menejerlik hali diyebiliriz,daha çok vakit geçirmek isteyenler için birebir.Oyunda bence çok eksikler bulunuyor , transfer sistemi, taktik detaylari falan çok eksik ama anladıgım kadarıyla almanca versiyondan çevirilmekte ve gelişmekte olan bir oyun.


devami gelicek.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum