[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
İzmirde magic yeniden mi canlanıyor?
Gönderen Kisi:: Ardethamblecrown

Arkadaşlar ilk önce bugğn yaptığımız turnuva da emeği geçen herkeze teşekkürleri borç bilirim. İkinci olarakda gelen herkeze böyle bir organizasyona katıldıkları için teşekkür etmek istiyorum.
Sanırsam bu turnuva geçen 4-5 sene içinde izmirde düzenlenen en büyük Magic turnuvası oldu. Katılım 25 kişiydi ve 4-5 e yakın kişi gelemedi bi sonraki turnuva için onlardan söz aldım geliceklerine dair. Ayrıca halen ulaşamadığımız bi kaç arkadaş oldu. Buna rağmen bence başarılı bir turnuva oldu. Umarım herkezin verdiği zamana değmiştir.
Turnuvanın resimlerini bu konu başlığı altında bir kaç gün içinde bulabileceksiniz.
Ayrıca artık eski buluşma yerimizin olan logos kafeyi değiştirmiş bulunuyoruz. Artık izmirde haftasonları alsancak simit sarayı sokağında pupa cafe de buluşuyoruz magic oynamak için ideal bir yer olduğunu düşünüyorum.
Turnuvanın sonuçlarını tamamen dci reporter da girdik ve dci numarası olmayan arkadaşlara geçici numaralar atadık. Bir kaç gün içerisinde bu sonuçları istanbulda bulunan arkadaşlara göndereceğiz. Onlarda eğer yardımcı olabilirlerse turnuvamız izmirde son zamanlarda yapılan ilk rating li turnuva olacaktır.
Açıkcası bu kadar katılım ve magic oynayan insanı görmekten çok mutlu oldum umarım bu böyle devam eder ve oynayan sayısı daha da artar. Şu anda İzmirde bu turnuvaya katılmış olan herkezin telefon numarası ve email adresleri ben de mevcut isteyen arkadaşlar benden temin edebilirler(tabiki ilk önce o arkadaşlar dan izin almam gerekiyor).
Herkezi bu foruma yönlendirdim umarım herkez en azından haftada bir gün girip bi kontrol ederler bu forumu. Ben elimden geldiği kadar bütün etkinlikleri burda yazmaya çalışacağım.

Katılan ve turnuvada emeği geçen herkeze tekrar teşekkür etmek istiyorum. Umarım böyle organizasyonlara katılım herzaman bugün kü gibi olur.

Bu arada İzmirde magic ölmüş diyen arkadaşlar ibret alabilirler!İzmirde magic ölmedi hatta hatta tekrar doğuyor.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum