[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Miniature Wargaming (Warhammer, 40K, Bolt Action vb)
Gönderen Kisi:: Cokomantis

selam,

ben bu bölümü görmemiştim ya. ccg'lerin çoğalmasıyla gaza gelindi de mi açıldı, yoksa önceden de var mıydı acaba. neyse varmış madem, hem yeni (ve ismin doğru yazdığı tongue sticking out smiley) bir warhammer ve 40k topiğimiz olsun, hem de boyadığım mini'leri atacak bi yerim olsun dedim ehe. oyunun oyun kısmından çok hobi kısmına (boyaması vs) ve lore'una ilgi duyuyorum ama oynayan varsa "40k'nın yeni edition'ı geliyormuş da kurallar bok gibiymiş de" diye buyursun tabi. belki gaza gelip mutfakta lavobonun altındaki dolaplarda süründürdüğü mini'leri ortaya çıkarıp boyayan olur (olmazsa da ben bitirdikçe spam yaparım tongue sticking out smiley) iki de meme (miim) atarız oh mis.

dertsiz başıma dert alıp total warhammer > oyunu beceremeyip youtube'dan tuto > önerilerden how to paint bla bla vidyosu > ehe iyiymiş aslında deyip 2-3 ay süren bir hype ve araştırma sonrası aldığım ilk setin 2 figürünü bitirdim. ortadaki şekilli olanın (liberator prime) detayı teferruatı biraz fazla gibi durduğundan şimdilik elleşmiyorum, tespihli (<3) paladin'lerimden devam edicim. bu beşli, prime'ım, bi de getting started kitabından çıkan ek bi liberator'ım bi senede anca biter muhtemelen.

detaylardan görülebildiği üzere çok da süper olmadılar. fırçam dandikti biraz. daha doğrusu dandikten ziyade bu işe uygun değildi pek. bi de base'i süslerken kum yerine kullandığım malzeme base'in kenarına yapıştı falan alakasız bi şekilde, onu zımparalamaya da üşendim. biraz pişmanım ama muhtemelen öyle kalacaklar sonsuza kadar. sonrakiler daha düzgün olur diye umuyorum.

ha bir de son olarak, age of sigmar ne abi lore'a ne yaptınız allahsızlar demeden geçmeyelim.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum