[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Yerli Kart Oyunu Last Hand
Gönderen Kisi:: Last_Hand

Selamlar arkadaşlar,

Belki gören olmuştur. 10 kişilik ekiple yeni bir kart oyunu yapıyoruz. Büyük çabalarla ve fekadarlıklarla inşa ediyoruz oyunu, umarız beğenirsiniz.

Oyun genel olarak şöyle:
6 element var, hepsinin de farklı bir oyun tarzı var. Elementin içinden 12 kart seçerek maça başlarsınız. Maç 6 slotlu bir arenada oynanır ve kartlarınızı ilerleterek rakibe en yakın slot'a ulaşmaya çalışırsınız. En yakın slotlarda rakibin base'ine (ana canına) saldırma hakkına ulaşırsınız ve canı biten kaybeder. 4 çeşit kart var: Kahraman, Tılsım, Disiplin ve Minyon. Kartların gücüne göre mana'sı var sizin de seçtiğiniz elemente göre mana havuzunuz (her tur 5 mana kazanıyorsunuz), o yüzden dengeli bir deste oluşturmak çok önemli. Kahraman ve tılsım kartları elemente özel, diğer kartlar ise her elemente ortak.

Oyunun diğer kart oyunlarından farkları şöyle:
- 12 kart belirleyip oyuna girersiniz ve oyunda kart çekme olmaz. Böylece stratejinizi ve hamlelerinizi önceden belirleyip girersiniz oyuna; ihtiyaç duyduğunuz kartın gelmemesi nedeniyle oyunu kaybetmezsiniz.
- Bizler Moba oyuncusuyuz esasında. Oyunda da Moba tarzını yansıtmak istedik. Bu yüzden koridor sistemi getirdik maça. Kartlarınızı doğru şekilde yerleştirmeniz ve doğru zamanda saldırmanız veya karşı koymanız gerekiyor. Ayrıca kahraman kartlarının kendine has aktif/pasif yetenekleri var. Yani kartı attıktan sonra da dinamik olarak yönetmeniz gerekecek. Zaten kahramanların canına dikkat ettiğinizde hemen ölen tek kullanımlık kartlar olmadığını fark edeceksiniz.
- Oyunun en has özelliklerinden birisi de kart kazanma sistemi. Bildiğiniz gibi hs'de işe yaramayan veya aynı kartları açmak deli eder. Bizim oyunda bir kez kazandığınız kahramanı bir daha kazanmazsınız. Sadece tılsım kartları yeniden çıkar, onları da bir üstüne geçirmek için craft edersiniz. Yani işinize yaramayan kart gelmez Last Hand'de. Parayla kart açma var ama parayla üstünlük sağlama olmaması için epey uğraştık. Bu uğraşımız Last Hand yaşadıkça da devam edecek. Zor bir denge, umarız kimseyi üzmeyiz.
- Son olarak da hikaye modu. Oyunda kurgusal bir ilerlemeli mod olacak. Bu mod'da yapay zekaya karşı maç yaparken aynı zamanda güzel görsellerle desteklediğimiz hikayeleri okuma fırsatı bulacaksınız. Bu hikayelerde kendi kültürümüzden pek çok yansımalar bulacaksınız. Bunun dışında hikaye modunda ilerledikçe yeni kartlar kazanacak ve craft yapmanızı sağlayacak tılsım tariflerini de kazanacaksınız.- Arkadaşlar oyunla ilgili daha fazla detay için Anda Games
- Projemiz Kickstarter'da. Destek olmak için Kickstarter Sayfamız
- Hakkımızda çıkan incelemer ve haberler için Oyungezer , Yerli Ninja , CNN Türk

Lütfen fikirlerinizi paylaşıp bize yardımcı olun. Eleştirilere de açığız. Mükemmel bir oyun olmadığının biz de farkındayız. Sadece elimizden geleni yaptığımızı bilmeni istiyoruz. Vakit ayırdığınız için teşekkürler!

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum