[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help
Gönderen Kisi:: Lectre

Selam ^^

Şimdi giriş kısmını çok uzatmayacağım, daha önce bir miktar spor yapmış olsam da hayli uzağım/uzaktım konuya, fakat ortalama 3 hafta önce tartıya çıkmamla böyle radikal bir karar alıp, uygulamaya başlayıp, 3 haftadır devam etmeme ben bile şaşırdım.

boy 1.97, kilo 159 olarak başladım, aradan 3 hafta geçti, kilo şuan 148.7, gidip bir spor salonuna kaydoldum sağolsun oradaki hoca baya kaslı tr birinciliği olan vs bir abimiz, iyi olduğunu düşündüğüm bir program yazdı, 2.5 hafta kadar öyle gittim, son 3 gündür ise bu HIIT denen naneyi okuyorum bir yandan, bir yandan da uygulamaya çalışıyorum, aradaki farkı hissediyorum baya, sporun ilk 3-4 gününün yorucu olacağını biliyordum ama sanırım şuan alıştım ve baya sevdim, bundan sonra hayatımın bir parçası olarak devam edecek..

değerlerden anlayacağınız üzere bildiğiniz obezin obezi olmuş kıvamında falanım, süreçte verdiğim bu 10 kilo az da olsa farkettirdi amacım şimdilik 110 kilo bandına düşmek, bunu yaparkende işte ilk etapta hocaya danıştım, okudum izledim vs derken supplement olarak:

sabah 1/2 ölçü bcaa alıyorum, kahvaltı genelde 1 porsiyon börek şeklinde oluyor işim gereği

öğlen yemeğinde ekmeksiz olarak tavuk ya da kırmızı et tüketiyorum

akşam sportan önce 1 ölçü bcaa, 2 tablet dandik bir carnitine vs karışımı, spor esnasında kardiyonun ilk 30 dksını atlattıktan sonrada animal cuts kullanıp devam ediyorum. spordan ortalama 1 saat sonrada bir cla atıp çorba salata su kıvamında bir akşam yemeğim var.

cardioda normalde 30 dk koşu bandındaydım 6.5 km/h hızda(koşamıyorum fsad) ama bu hiit muhabbetine başladıktan sonra 2 dk hızlı 1 dk yavaş şeklinde 25 dklara düştük,

bisiklet vs aynı.

arada ağırlık katına çıkıyorum işte orada sabit bir programım var şimdilik çok zorlamadan omuz kollar vs toplarmaya çalışıyorum.

özellikle okuduklarımla vs daha efektik çalışılabileceğini öğrendikten sonra tavsiyelere baya açığım, aranızda belki benim kadar olmasa da bu obezite sürecinden geçenler vardır, yani 1 tık bile faydası olacak beslenme/antrenman tüm önerilerinize açığım, troll serbest ama abartmayın :p

birde bu işlere çok yeniyim, salağa anlatır gibi anlatırsak sevinirim, şimdiden teşekkürler.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum