[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Mercedes E 180 vs Audi A6 quattro
Gönderen Kisi:: Bone

Firmalar sürekli yeni teknolojiler çıkartıyor, ama bunlar hakkında yeterli bilgi sunmuyor. Mercedes'in Distronic Plus diye biz özelliği var mesela, E serisinde Distronic, S serisinde Distronic Plus diye belirtmişler, aralarında bir fark var mı yoksa eksik mi yazmışlar anlamıyorum. Modellerin önden çekiş mi arkadan çekiş mi olduğunu bile, anca interneti deşeleyip bulabiliyorsunuz.

Burada bilen birileri vardır diye sormuş olayım dedim.

Mercedes'in iç ve dış tasarımı, iç mekan genişliği, konforu, Audi, Volvo ve BMW gibi araçlara kıyasla daha çok hoşuma gidiyor, bu yüzden Mercedes tercih ediyorum.
geniş navigasyon ekranı, 360 derece kamera, airbody süspansiyon, distronic, park yardımcısı gibi özellikleri ilgimi çekiyor.

Ankara'daki kar yağınca buzlanan yollar, gittikçe daha bozulan ve offroad hissi yaşatan yolları da hesaba katarak düşünmek gerekiyor. bu şartlarda, bu arabanın arkadan itişli olması, ayarlanabilir süspansiyonu, ASR ve ESP gibi özellikleri ne kadar işe yarar?

Audi'nin araçlarını önden çekişli ve quattro ile üretiyor olması, güvenli sürüş (buzlanma riskine karşı) için mutlaka Mercedes yerine tercih edilmesi gerekli mi yapar?
Yoksa düzgün kar lastiği kullanıldığı sürece, iki araç da şehir içinde aynı güvenliği sağlar mı?

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum