[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Euroleague 2018 - 2019 | Camino a España
Gönderen Kisi:: mokoko

bu sene eurolig finali baskonia'da oynanacak.

fenerbahçe için konuşursak hersene bi tane nba'e yolladığımız adam kontenjanını bu sene wanamaker'ı boston'a yollayarak doldurduk. nunally'de 2 3 tane nba takımı ile workout yaptı ama gideceğini sanmıyorum. gitse bile istediğini bulamayacaktır yazık etmesin kalsın takımında grinning smiley

biraz önce benim taa partizan zamanından beri takip edip takıma istediğim nba yapmış ama tam da istediğini bulamamış olan joffrey lauvergne ile anlaşıldığı açıklandı. oyuncu kendi twitter hesabından açıklama yaptı biraz önce

[twitter.com]

şu anda gard rotasyonun baya eksik gözüküyoruz. lauvergne ile uzunları tamamladık belki ama wanamaker bile tam olmamışken onu kaybetmemiz yeni bir transfer olacağını gösteriyor o bölgeye. geçen seneden beri herkes wilbekin konuşuyordu ama büyük ihtimalle ilgilenilmemiş bile kendisi ile. babi ile devam edeceğiz sanırım devşirme oyuncu spotunu doldurmaya. zaten wilbekin'in gelip babi'nin gittiği senaryoda yine gard rotasyonuna bir ekleme daha yapmamız gerekecekti. calathes konuşuluyordu yine ama pana ile imzalayacak gibi gözüküyor o da. bakalım kimi getirecekler buraya. nba kökenli son 2 transfer büyük patladı benneth ve thompson olarak. uzun değilde gard alsak nba'den daha mantıklı gibi geliyor bana.

bu sene ligde yabancı sayısı 5e düştüğü için 1 2 tanede türk oyuncu transferi gerekecek gibi gözüküyor ama en potansiyelli türklerin transferleri tamamlandı. bakalım türk oyuncu pazarında nası bi hareket yapıcaz fenerbahçe olarak.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum