[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
World of Warcraft Leveling, iLvl, Rep ve achievement Boost Hizmeti
Gönderen Kisi:: Flam

Forumda beni az buçuk tanıyanların bildiği üzere ziraatle uğraşıyorum, kış geldi, bağ bahçeyle ilgili artık yapılacak birşey yok. Neredeyse ilkbahar ortasına kadar boş oturacağım, bu vaktimi değerlendireyim dedim.

Forumda hunterx adlı üyenin de benzer bir başlığı olduğunu gördüm, o yüzden fiyatlarımı onun altına çekip ayıp etmemek adına fiyatları benzer belirledim. Sanırım o arkadaş da benim gibi işsiz kalmış. Zor durumda olanın kendi gibi olana ettiği eziyeti etmemek adına kendisinin başlığının linkini de buraya koyayım, oradan da alışveriş yaparsanız yine bir patiye gider, yine sevinirim.

Hunterx'in başlığı burada

World of Warcraft oyuncuları için gerek alt karakterlerinizi, gerek main karakterlerinizi aşağıdaki fiyat listesine göre kasarak teslim edebilirim.

110-120 -> 100 TL
100-120 -> 200 TL

Daha alt seviyedeki karakterler ve heritage armor için
Heirloom var ise listem;

1-110 -> 250 TL
1-120 -> 350 TL

Heirloom yok ise listem;

1-110 -> 300 TL
1-120 -> 400 TL

Hizmetlerimde herhangi bir exploit vs kullanılmayacaktır. Efendi gibi oturup elle kasacağım. 120 olarak teslim edeceğim karakterleri LFR ve heroiclere girebileceğiz ilvl olan "320 ilvl" ile teslim edeceğim.

Öyle büyük wow boosting firmaları veya siteleri gibi yerlerin yöntemlerini de bilmiyorum. Baya evde kastığınız gibi ben de oturup kasıyorum.

Ayrıca; Pathfinder Achievementi(uçma için gereken), iLvl kasma vs vs gibi hizmetler için de bu başlığa yazabilir ya da PM atabilirsiniz. İsteğinize göre fiyat belirleyebiliriz.

Ayrıca discord adresim; Flam#9590

her zaman her konuda istediğinizi sormak için ekleyebilirsiniz. (ayrıca mitiğe tank lazım olursa da ekleyebilirsiniz herşey para değil, gelir boostlarım +3, +5 filan maksat muhabbet dönsün)

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum