[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Beykoz Kiralık Villa 6+1 (Şartlı)
Gönderen Kisi:: Jeeztro

Efem selamlar. Çorlu kiralık ev ilanını görünce burada da şansımı deneyeyim dedim.

Beykoz, Elmalıköy' de kiralık bir villamız mevcut. Link [goo.gl] -lokasyon olarak burası. Ev resimlerini ayrı paylaşırım.

Ev 6+1, 3 katlı. 1003m2 lik bir arazi içerisinde iki villa şeklinde. Diğerini verdik, Ağustos başında taşınacaklar hali hazırda tadilat yapmaktalar.

Aslında evi isteyen çok, ama bizim şöyle bir sorunumuz var. Bu yüzden ücrette epey inmek durumundayız. Saçma gelebilir. Etrafınızda ihtiyacı olan olabilir. Bir şans burayı deneyeyim istedik. Çünkü zaman daralıyor.

Olay şöyle. Bir adet köpeğimiz var, yaklaşık 9 yaşında, 45 günlükken ben aldım ve Şubat ayına kadar bakıyorduk. American Staffordshire cinsi. Kabaca pitbull. Köpekle ilgili detayları ayrıca anlatırım isteyene.

Şart olarak ise, evi tutan insanın hayvan aşığı olması ve Ares' e bakması gerekiyor. Evin içinde baktık hep, bir kere bile dışarıda yatmadı. Şu an hali hazırda iki kardeş kalıyor evde, ama maddi durumları bir anda alt üst olduğu için çıkmak zorundalar, memleketlerine dönecekler.

Diğer evi 3.000 civarına verdik. Bu evi 1.750TL civarında verme durumumuz var.

Öğrenci grubu olur (6 oda var 10 kişi çok rahat kalır), aile olur, iş yeri olur, ne olursa olur bizim için. Evin kendi bahçesi var diğer evden bağımsız.

Konuşulacak çok detay var tabi. Ben bir ihtimal burdan çıkar birisi diye düşünüyorum. Kirada düşebilirim de biraz. Yeter ki köpek seven birisi gelsin yeter. Köpeğin her türlü masrafı karşılanacak tabi ki.

Evden çok köpeği kiralıyor gibi olduk ama ne yazık ki durum böyle.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum