[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı
Gönderen Kisi:: DarKRideR

Forum içinde sağda solda defalarca konusu geçti, burası genel topic tarzı bir şey olsun.

www.kaptanpanda.com

Buradan ürünleri alabilirsiniz. Şimdilik 32-33 parça ürün var. 2 hafta sonra NECA ve Dark Horse ürünleri gelecek işte Game of Thrones'tan Team Fortress'a kadar çeşitli figürler vs. var. Ön siparişlerle birlikte bu ay sonuna kadar tahminen 80'e çıkar.

Özellikle anime figürleri konusunda patiye yardımcı olmaya ve ürün getirtmeye çalışırım. Hani zaten istediğiniz bir şey olursa burada konuşulur ya da ÖM ile rahatsız edebilirsiniz. Onun dışında figür vs. geyiklerinde de bilgim yettiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Sitede ödeme yöntemi olarak havale, paypal ve tek çekim kredi kartı var. 1-1.5 aya World ailesine girerim diye tahmin ediyorum, taksit olarak. GittiGidiyor'a da ürünleri koyuyorum ama komisyonu %5 oranında fiyata yansıyor. Yine de taksit ve avantajlı kargo fiyatı yüzünden GG tercih edilebilir.

Figürlerin yanı sıra Magic the Gathering'in hemen hemen her çeşit ürününü uygun fiyattan da temin edebilirim.

Sitede ayrıca her alışverişinizde, tutarın %2.5'u kadar puan alıyorsunuz. 50TL'ye varınca otomatik olarak hediye kuponu oluşturuluyor ve 75TL üstü alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca her yeni üyeye hoşgeldin olarak min 50TL ve üstü alışverişte kullanması için 10TL'lik indirim hediye çeki de veriyoruz. Bunu kaldırmayı düşünüyoruz aslında da işte şu aralar olursanız hesabınız da bulunsun.

Onun dışında bir şey yok işte, site tasarımında da halen eksiklikler var ama onu da yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum. Bir de sistem yüzünden tasarım harici şeylere pek elleyemiyorum o biraz can sıkıcı ama olsun idare eder smiling smiley

Şimdilik bu kadar, dursun bu kenarda

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum