[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Hotel Thread / İstanbul
Gönderen Kisi:: roket adam

Sa, bilen bilir bi süredir ailemle yaşıyorum, epeydir eve çıkmaya çalışıyorum lakin bazı sebeplerden eve çıkamayacağımı fark edince o ayırdığım bütçeyi otel otel takılarak harcamaya karar verdim. İstanbul'da güzel, tek gece kalınası, sonra da basıp gidilesi, uygun oteller veritabanımız olarak bu topiği uygun gördüm. Dolayısıyla tavsiyelerinizi beklerim. Şu an için ilk iki:

Ramada / Haliç
[www.ramadagoldenhorn.com]
Gecelik 150-200 civarına arap mimarisiyle döşenmiş istinat duvarı manzaralı saçma sapan odalarda kalabilirsiniz. Otel güzel ama içi arap dolu. Haliç'teki bi yerden de aksi beklenmez. Manitanızla falan giderseniz tip tip bakıyor arap kardeşlerimiz. Off karıya bak bi de bizimkine bak diyorlar. Etrafı baya ıssız, gece mece taksiye binmeyelim de gidip 2 bira alalım derseniz böbreklerinizi alırlar. Geç check out yapim dersen 2-3 saat idare ediyorlar.

Hotel My Dora / Kadıköy
[www.mydorahotel.com]
En büyük özelliği Rıhtım'a 3 dk yürüme mesafesinde olması. Sokak arasında hostel gibi duran bi otelcik. Odaları falan temiz, fena değil, ama yine de gecelik 200 edecek bi ortam yok diyebiliriz. Konum satıyor. Geç check out konusunda da hiç taviz yok.

Devamı gelecek.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum