[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Avcılar'da Bar / Bistro
Gönderen Kisi:: Cokomantis

Selam, iş yerinden bir arkadaşın doğum günü var yakında, ayarlaması bana kaldı ilginç bir şekilde avcılar'la ilgim alakam olmamasına rağmen.

25-35 yaş arası, gençlikli bir ekip olacağız.

-Kirli sakal, üstten 3 düğmesi açık beyaz gömlek ve malboro light-zippo-araba anahtarı-iphon kombosuyla nargile kafeye giden barzoların gelip kapının önünde valeye şekil yapmadığı,
-Tercihen yabancı müzikli (ama hıyar gibi dream pop hits, number one falan vurup gitmesinler haftasonu maç yayınladıkları tv'lerden)
-İçkili,
-Ama içkisiz de 3-5 kahve ve soğuk içecek (kolafanta falan haricinde tabi lel) seçeneği olan (hani çok BAR ALLAH BAR olmazsa iyi olur)
-Yemek olmasa da olur,

Şartlarını sağlayan bir yer var mı? Tarif "o dediğine bistro deniyor bebeyim bak başlığa da yazmışsın aferim" gibi oldu biraz sanırım. Avcılar deyince baştan bi "lan ne alakası olacak orda" oluyorum da Avcılar'da 2 yere gitmiştim, bir tanesi route 34 diye bir yer, diğeri şahane mezeli bir birahaneydi. Hani ikisi de istediğimi tam vermiyor (route çok BAR kalıyor, diğeri de birahane yani, at yarışı falan dönmesin arkada sdf) ama avcılar'da beklemediğim yerlerdi demek istiyorum, o yüzden de bunları bulabileceğim bir yer de vardır gibime geliyor.

Var mı?

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum