[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
ne yapılır bu durumda?
Gönderen Kisi:: sabonis

Şimdi olay şu. Benim köpek genel olarak eğitimli olsa da 2-3 tane kötü davranışı var çözemediğim. Neyse bi tane köpek eğitmeni buldum arkadaş aracılığıyla. Konuştum böle böle durum diye. Adam da yerinde görmek lazım dedi. Peki dedim o zaman siz köpekle tanışınca duruma göre kaç seans, ne kadar sürer, ücretlendirme nasıl olur konuşuruz diye.
İlk geldiğimde 2 saat kadar sürer falan duruma bakarız dedi.

Neyse geldi dün. 50 dakka kaldı. Önce 3k dedi, 3k mı diye bi şaşırdım ama fazla da tepki vermedim. Yuh çektim içimden haliyle grinning smiley bişi demedim. Arada köpekle vakit geçiriyor adam, sakin durduğu, üstüne çıkıp mama/oyuncak istemediği zaman veya yere önüne yemek konunca beklediği zaman ödül veriyor falan (benim öğrettim şeyler zaten). 15 dakka sonra sizin köpekte pek sorun yok fiyatı yarı yarıya düşürdüm 3-4 derste hallederiz, 1.5k dedi (bence önce 3'ten silkelemeye çalıştı)

Neyse ben adamın gitmesine yakın bütçe durumuma bakiim haberdar ederim sizi dedim. OK siz beni haberdar edin ama hani çalışmak istemezseniz de bu ilk gün ücreti 250, onu hallederiz falan dedi. Saçma sapan bi durum oluşmasın diye he dedim geçtim. Ama ayrı bi gıcık oldum adama. önceden herhangi bir colsultation/ilk gün ücretiyle ilgili hiçbişi demedi.

Bi gıcık oldum açıkçası pek bu adamla çalışasım da, öle 250 ilk gün ücreti veresim de yok. Ne diyonuz bu resmen zengin yolmaya çalışmış çakal mı yoksa ben boşuna mı kıllandım.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum