[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Bana bir akıl verin
Gönderen Kisi:: deadwoll

3 yaşından biraz büyük kısırlaştırılmış bir erkek kedim var, son iki haftadır eve birileri geldiğinde acı acı miyavlayarak penisini yalamaya başladı.

Misafir geldiği gün bu dediğimi yapıyor sürekli, sonra bir şey yokmuş gibi devam ediyor hayatına. Geçen perşembe günü kalktım veterinere götürdüm enfeksiyon vs. vardır diye; adam idrar kesesini yokladı, boş dedi, penisini kontrol edeceği sırada benimki delirdi, muayene edemedi. İdrarını sordu, gözlemlediğim kadarıyla normaldi idrarı.

Öyle diyince telefonunu verdi, nüksederse bir şekilde penisinin fotoğrafını çekip yollayın dedi. Bugün temizlikçi gelince olay yine başladı; veteriner telefonuna bakmıyor şu an.

Benim bir aydır falan elim kırık ve bayağı kötü şeyler yaşadım son iki ayda o yüzden ilgilenemiyordum veletle eskisi gibi; Purina'nın Friskies diye bir mamasını veriyordum yaklaşık bi aydır. Burada veterinerler iyi mama satmıyor, internetten de bu paket bitince sipariş ederim diyordum. Mamadan dolayı idrar yollarında sıkıntı olabilir mi? Yoksa başka bir mevzu mu var? Çünkü araştırdım ve gördüğüm kadarıyla idrar yolu rahatsızlığı belirtilerinin hiç birini göstermiyor birileri geldiğinde miyavlayarak cinsel organını yalamak haricinde (yalarken kesesinden çıkıyor penis erekte halde, rengi diş etlerimizin renginden biraz daha açık sanki)

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum