[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
cripple muhabbet kuşu
Gönderen Kisi:: PrudenT

şimdi durum şu ki bizim şişko haşmet bir buçuk aydır falan topal. sol ayağı direkt tutmuyor. açıp kapatamıyor. sadece bacaktan hareket ettirip sağa sola falan koyuyor işte. hissetmiyor hiçbir şekilde, buz falan değdirdim zerre tepki vermiyor.

şöyle:kendini hiç sevdirmezdi bu arada ama sanırım artık kendi kendine kafasını kaşıyamadığı için bize müsaade ediyor mecburen. ilk videoda ağzı yüzü ilaçtan dolayı kırmızı bu arada. ikincisinde de kafasını durulamıştım biraz çünkü yapış yapış olunca rahatsız oluyor epey.

fark ettiğim gün veterinere götürdüm direkt, ikinci günü falandır en fazla yani, epey bi salıyorum çünkü evde. ayağı sakatlandı falan sanmıştım. o zaman biraz açabiliyordu hatta, şu an hiç yok. izmir bornova'da öz-vet diye bir yer. daha önce iki kanadı kırık güvercini falan ameliyat ettirmiştik, bildiğimiz bir yer yani ve memnunuz da.

meğerse böbrek üstü bezlerinde enfeksiyon varmış, o yüzden antibiyotik ve vitamin verdi veteriner. bunun dışında bacağında fiziksel bir sorun olmadığını söyledi. bir ay antibiyotiği verdim, şu an sadece vitaminle devem ediyoruz. veteriner genel sağlığında bir sıkıntı olmadığını ama bacak meselesinin artık şansa kaldığını söyledi.

merak ettiğim şey şu, kuş için izmir'de tavsiye edebileceğiniz bir veteriner var mı? hani bizim götürdüğümüz hata yaptı diye değil de ne bileyim, belki başka bir şey fark eder, bir çözüm yolu üretir vs. çünkü üzülüyorum lan şişko şişko tek ayak üzerinde zıpladığını gördükçe, kafeste de yere düşüp duruyor zaten oraya buraya gidicem derken. ayrıca dün hissetmediği ayağın tırnağını kırmış hayvan gibi ve bildiğiniz gibi (veya bilmediğiniz gibi) bunların tırnaklarından damar falan geçiyor. ayrıca pıhtılaşmıyor da kanları. gece tünekte kanamış kanamış durmuş bir şekilde, sabah bir uyandım kan içinde hep. baya da dipten kırmış geri zekalı. beş yaşında ve erkek bu arada haşmet.

sad smiley

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum