[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Sikayet

Bu mesaji sikayet etmek istediginizden emin misiniz?

Bu mesaji neden rapor ettiginizle ilgili bir açiklama girebilirsiniz. Bu islem yöneticilerin mesajin neden sikayet edildigini anlamasini yardimci olacaktir.
Kedi Saldırısı
Gönderen Kisi:: bingildak

kaç yıldır kedi beslerim ilk defa ev içinde böyle bir şey deneyimledim.

işe gitmek için hazırlanıyorum. eve temizliğe gelen kadın bir anda çığlık çığlığa bağırmaya başladı. bir yerini falan kesti de koparttı falan sandım o kadar bağırıyor. koşturdum hemen ne oldu diye. bizim ev kedileri gitmiş national geographic'den çıkmış predatorlar gelmiş. biri kadını sıkıştırıyor avlar gibi, diğeri bir bacağına bir koluna atlıyor ama baya öldürmek için saldırıyor gibiler.

bu kediler 6 yıldır benimle ki hayatım boyunca kedi baktım. bahsi geçen kediler eve yabancı geldiğinde yere yatıp sevsin diye kucağını açıp, vurduğunda bile tepki verip tırnak diş çıkartmayan kediler.

kadın da kendi evinde kedi, köpek besleyen, aylardır gelip giden biri.

kadınla kedilerin arasına girdim, beni görünce dururlar geri adım atarlar diye. ZIPLAYARAK saldırdılar abi. biri tutuyorum fırlatıyorum, o sırada diğeri diğer koluma saldırıyor. hani hiç kuduz hayvan görmedim ama böyle oluyordur herhalde. kadını arkama almaya çalışıyorum ona saldırmasınlar diye, birini durdurmaya çalışırken diğeri pc masası üzerinden kadına atlamaya çalışıyor.

film sahnesi gibi.

ne yapacağımı bilemedim, savunmaya geçtim ama hiç durmadan saldırıyorlar. ancak üstüme atladığında yakalayabiliyorum onda da ne elim kaldı, ne kolum. 2 adım uzakta durup bütün tüylerini kabartıp saldırmak için fırsat bekliyor, diğeri saldırınca o da saldırıyor.

2 dakika falan böyle devam etti. benim ellerim, bacaklarım, kıyafetlerim kan içinde. kadın zaten zır zır ağlıyor. iki yerini çok kötü yakalamışlar onunda.

kedilerden birini güç bela odadan çıkarttım geri geri kaçarken. diğeri de sindi yalnız kalınca saldırmayı bıraktı birkaç agresif denemeden sonra.

7-8 yerden baya boydan boya yardılar deriyi. tırnaklarını keseli 1-2 hafta olmuştu sivrilmiş ama daha uzamamış. çok daha kötü durumda olabilirdim yani.

ilk defa kendi beslediğim, elimde büyümüş hayvanlardan korktum. benim evime gelen 2-3 pati var forumdan, onlar bilir ne kadar pasif - sakin - insan dostu kediler olduğunu.

ben akıl erdiremedim nasıl böyle bir şey oldu. neye trigger oldu da bloodlust'a döndü olay.

kedileri ayırdıktan 10 dk sonra içerideki garip sesler çıkartmayı kesti, gittim kokumu aldırdım sakinleşti. diğeri 30 dk koltuğun arkasında saldırı pozisyonunda durduktan sonra rahatladı. zor bela balkona kapattım.

başına böyle bir şey gelen var mı evindeki evcil hayvandan? ne sebep olmuş olabilir bu duruma? kadının bir şey yapmadığından 100% eminim. kadın üzerimde köpek kokusu olabilir ama hep oluyor zaten kaç aydır geliyorum falan dedi.

bir de böyle bir durumda ne yapmak gerekiyor biri yazabilir mi? bildiğin savunmaktan ve uzaklaştırmaktan başka hiçbir şey yapamadım saldırırken kedi. ne yapacağını bilemiyor insan.

[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum